Oyun

Pokemon Go Koleksiyon Mücadelesi Başlıyor

Pokemon Go Koleksiyon Mücadelesi başlıyor. Spring Into Spring etkinliğiyle yeni bir mücadele başlıyor. Önceki mücadelelerde yapıldığı gibi bu etkinlikte de, belirli bir Pokemon’u sınırlı bir süre içerisinde yakalamanız isteniyor. Bu mücadeleyi başarılı bir şekilde tamamladığınız takdirde özel bir madalya ve birden fazla ödül kazanma şansına sahipsiniz.

Pokemon Go Koleksiyon Mücadelesinde Bulunacak Pokemonlar
Pokemon Go Koleksiyon Mücadelesinde Bulunacak Pokemonlar

Etkinliğin gidişatına uygun olarak verilen bu mücadelede yakalamanız gereken Pokemonlar bahar modelleriyle öne çıkıyorlar. Bahar modellemesiyle öne çıkan bu Pokemonlardan 10 tane yakalamanız gerekiyor

Pokemon Go Koleksiyon Mücadelesi Etkinliğinin Yanı Sıra

Verilecek olan mücadele 8 Nisan’a kadar devam ediyor. Süre dolmadan başarılı bir şekilde görevi tamamlayanlar Lucky Egg, 50 Lopunny Mega Energy ve 2500 XP verilecek. Tüm bu ödüllerin yanı sıra özel bir madalya ve birden fazla güzel ödül verilecek.

Tüm bunların yanı sıra Miantic önümüzdeki haftalarda çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Diğer bir etkinlik olan rakipler haftası da 13 Nisan’da başlayacak. Yeni saha araştırmasıyla alakalı olan diğer bilgilerde bu ay içerisinde yayınlanmış olacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu