K-Pop

Police Academy Dizisinde B.A.P Youngjae’nin Başrol Olacağı Onaylandı

Eski erkek k-pop gruplarından B.A.P Youngjae, KBS 2TV’nin çalışma adı Police Academy olan yeni dizisinin kadrosuna başrol olarak resmen kabul edildi. Ünlü şarkıcı ve oyuncunun ajansı JWorld Entertainment 18 Mart tarihinde Yoo Young Jae’nin yakın zamanda yayınlanacak olan dizide görüneceği bilgisini doğruladı. Başarılı oyuncu dizide Jo Joon Wook rolünü oynayacak.

police academy b.a.p youngjae
B.A.P YoungJae

KBS 2TV’nin yeni dizisi Police Academy, polis akademisinde hayallerinin peşinden koşan ve aşkı bulan gençleri konu edinecek. Asıl ana karakterlerden biri, Profesör Yoo Dong Man ve akademide tanıştığı arkadaşlarının yardımıyla büyüyen henüz 19 yaşında olan Kang Sun Ho’dur.

Police Academy Bu Yılın İkinci Yarısında Yayınlanacak

B.A.P Youngjae ise, yurtdışında okuduktan sonra ülkesi Güney Kore’ye dönen sevimli ve neşeli bir birinci sınıf öğrencisi olan Jo Joon Wook rolünü üstlenecek. B.A.P Youngjae şu an yayınlanmakta olan popüler Kore dizisi Mr. Queen’deki Kim Hwan rolüyle izleyenleri etkilemeye devam ediyor.

Oyunculukta diğerlerine nispeten yeni olmasına rağmen, sektörde gerçekten kendine bir marka ismi yapıyor. Eski B1A4 erkek K-Pop grubundan Jinyoung, k-pop kız grubu f(x)’ten  Krystal, Cha Tae Hyun ve Lee Jong Hyuk’un da seeriye katılıp katılamayacağı görüşmeleri sürüyor. Police Academy dizisinin 2021 yılının ikinci yarısında ön gösterimini yapması bekleniyor.

Kaynak
B.A.P.’s Youngjae Confirmed To Star In Upcoming K-Drama, “Police Academy”

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu