Güncel

Popile’de Ünlüler Sizi Tebrik Ediyor

Popile uygulaması ile ünlülerden tebrik mesajları alıyorsunuz. Sosyal medyadan önce ünlü kelimesi belli kesimleri kapsıyordu. Televizyonda programa çıkan kişiler, radyoda çalışan kişiler, şarkıcılar ve futbolcular ünlü sayılıyordu. Sosyal medyanın çıkması ile birlikte ünlü kelimesi eski de kaldı ve fenomen isimli yeni kişiler çıktı.

Popile Uygulaması ile Ünlülerden Tebrik Mesajı Alıyorsunuz
Popile Uygulaması ile Ünlülerden Tebrik Mesajı Alıyorsunuz

10 yıl öncesinde hayranı olduğunuz biriyle iletişim kurmanız çok zorken şimdi istediğiniz fenomene mesaj atabiliyor ve onlarla sohbet edebiliyorsunuz. Enes Batur’un hayranının kız isteme törenine katılması bunun en büyük örneği.

Popile uygulaması ile sevdiğiniz ünlüden tebrik mesajı alabiliyorsunuz. Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan programla istediğiniz ünlü ile iletişime geçebiliyorsunuz. Uygulama yeni olduğu için çok fazla ünlü bulunmuyor. Ama uygulamanın ileriki zamanlarda dünya çapındaki ünlüler ile anlaşacağı iddia ediliyor.

Popile Nedir, Nasıl Kullanılır?

Mete Acar, İsmet Berkay Çelik, Kemal Tepret, Oğulcan Tümdoğan ve Ertuğrul Uçar tarafından geliştirilen uygulama 2020 yılının Aralık ayında hizmete başladı. Uygulama ünlülerin hayranlarıyla video yoluyla iletişime geçmesini sağlıyor.

Popile ile Sevdiğiniz Ünlüyle İletişime Geçebiliyorsunuz
Popile ile Sevdiğiniz Ünlüyle İletişime Geçebiliyorsunuz

Öncelikle uygulamanın web sitesine girmeniz gerekiyor. Web sitesine girdikten sonra uygulamada yer alan ünlülerden istediğinizi seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ünlüden video istiyorsunuz. Ne tür video istediğinizi belirterek video talebinde bulunuyorsunuz. Video talebinde bulunduktan sonra para ödemeniz gerekiyor.

Parayı ödedikten sonra 1 hafta içerisinde videonuz hazır oluyor. Eğer videonuz hazırlanmaz ise paranız iade ediliyor. Video için para ödedikten sonra size bilgilendirmek amacıyla hem sms hem de mail olarak atılıyor.

Ödediğiniz parayı ise hayır kurumlarına bağışlayabiliyorsunuz. Parayı istediğiniz hayır kurumuna bağışlayabiliyorsunuz.

Popile uygulamasında;

  • Aycan Yanaç,
  • Sinan Engin,
  • Alper Kul,
  • Abdulkerim Durmaz,
  • Bülent Sertaç,
  • Şafak Sezer,
  • Özlem Yıldız,
  • Rüştü Reçber,
  • Sercan Yıldırım,
  • Yasin Obuz

gibi ünlü isimler yer alıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu