Amazon Prime Video

Amazon Prime Video Aralık 2020 İçerikleri

Amazon Prime Video 3 ay önce ülkemizde hizmet vermek için lisansını almıştı. Prime Video en iyi yabancı dizi veya film izleme platformları arasında yer alıyor. Ülkemizde yeni lisans alması ve ücretinin diğer platformlara göre düşük olması ilgi çekiyor. İçerikleri ile merak edenleri tatmin eden platform, sadece içerikleri ile değil sunduğu kampanyalar ile müşteri çekmeyi başarıyor. Amazon’da hızlı kargo fırsatı, bazı özel sürprizler ve bedava oyunlardan yararlanabiliyorsunuz.

Amazon Prime Video Aralık 2020 İçerikleri
Amazon Prime Video Aralık 2020 İçerikleri

Çok Konuşulan Prime Video Aralık 2020 İçerikleri:

Prime video hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde müşteri çekmek için strateji geliştirmeye devam ediyor ve aralık ayında sunmayı planladıkları içeriklerle dikkat çekmeyi başardı.

1- The Wilds

Geçmişleri birbirinden farklı genç kız grubu uçak ile seyahat etmeyi planlıyor. Ancak hiçbir şey istedikleri gitmiyor. Uçak kaza yapıyor ve bu grup hayatta kalmayı başarıyor. Henüz her şey yeni başlıyor. Issız adaya düşen grup hayatta kalma çabalarına kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin ilk 10 bölümü 11 Aralık tarihinde yayımlandı. Macera ve dram içeren dizinin başrollerini Sophia Ali, Shannon Bery ve Jenna Clause bulunuyor.

Amazom Prime Video – The Wilds

2- I’m Your Woman:

Kocasının cinayet işlerine karıştığını öğrendiği zaman çocuğunu alıp kocasından uzaklaşmaya ondan kaçmaya başlayan Rachel’in ve çocuğunun başından geçenleri anlatıyor. Dizi 1970’leri anlatıyor. Dram ve suç içeren dizi 11 Aralık tarihinde yayımlandı. Dizinin başrollerini Rachel Brosnahan, Marsha Stephanie Blake ve Arinzé Kene paylaşıyor.

I’m Your Woman

3- Clifford the Big Red Dog 3. Sezon

Dünya çapında bilinen ve çok beğenilen çizgi dizinin üçüncü sezonu 11 Aralık tarihinde Amazon Prime Video’da yayımlandı. Macera ve komedi içeren çizgi dizi en çok ilgi çeken içerikler arasında yer alıyor.

Amazon Prime Video Aralık – Clifford the Big Red Dog

4- The Expanse 5. Sezonu

IMDB puanı 8.5 olan dizi, bilim kurgu ve fanstatik içeren dizinin beşinci sezon Amazon Prime Video’da yer alıyor. Türkçe dublaj ve alt yazı sunan film en çok sevilen diziler arasında yer alıyor. Dizinin beşinci sezon 16 Aralık’ta Prime Video’da. Başrolleri Cas Anvar, Thomas Jane ve Dominique Tipper paylaşıyor.

The Expanse 5. Sezon

6- Sylvie’s Love

Babasının müzik dükkanında çalışan karakter genç bir saksafoncuyla tanışıyor. Bu tanışma ilerliyor ve büyük bir aşka dönüşüyor. Lakin büyük bir problem var, kadın Kore Savaşı’nda yer alan bir asker ile nişanlı. Film 23 Aralık’ta Amazon Prime Video’da, başrollerini ise Tessa Thompson, Nnamdi Asomugha, Eva Longoria yer alıyor.

Prime Video Aralık 2020 içerikleri listesinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Netflix’te, Prime Video’da, Exxen’de kısacası tüm platformlar hakkında yaşanan gelişmeleri anında öğrenmek istiyorsanız, platformlarda yer alan içerikler hakkında öneri istiyorsanız Teknotomy tam size göre.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu