Oyun

Project CARS GO Mobile Geldi

Sonunda Project CARS GO Mobile Android ve iOS için çıktı. 2018 yılında duyurulmuş olan oyun App Store ve Google Play Store üzerinde ön siparişe açıldı. Oyun 23 Mart 2021 tarihinde indirilebilir olacak. Oyunu mobil cihazlarına erkenden kuranlar için geliştiricilerin bazı özel hediyeleri bulunuyor.

Duyurulduğu tarihten bu yana 3 yıl sonra çıkış yapacak olan oyun yarış oyunu severler tarafından fazlasıyla merak içinde bekleniyor. Son yıllarda mobil oyunlara artmış olan talep Project CARS tarzında ki güçlü platform oyunlarının konumlarını oldukça sağlam hale getiriyor.

Project CARS GO Mobile 23 Mart’ta Çıkıyor

23 Mart’ta Android ve iOS’ta oynanma imkanına sahip olan oyunu daha erken yüklemek mümkün. Ek olarak oyunu daha önceden indirmiş olan oyuncular oyun içerisinde ek ödüllerle karşılaşıyor.

Oyunun mobil platformlara geleceği ilk 2018 yılında duyurulmuştu. Aradan 3 yıl gibi bir süre geçtikten sonra oyunun hayranlarının hala daha oyunu merakla beklediklerini düşünmek zor. Fakat PC ve konsollarda Project CARS’ın son derece gerçekçilik seviyesine koştuğu başarısı düşünüldüğü zaman, motor sporu seven tutkunların oyunu hala daha heyecan içerisinde beklediğini söylemek mümkün.

Oyunun geliştirici firmaları oyun içerisinde kullanıcıları son derece rahat kontrollerin karşıladığını söylüyor. “Tek Dokunuş” ismi ile geçen bu rahat deneyim kullanıcıları oldukça mutlu edecek gibi.

Project CARS GO Mobile Geliştiricileri Rahat Sürüş Deneyimi Sunacaklarını Söylüyorlar
Project CARS GO Mobile Geliştiricileri Rahat Sürüş Deneyimi Sunacaklarını Söylüyorlar

Ek olarak bazı fikirler gerçekçi grafiklere sahip olan oyunun simülasyon konusunda diğer platformlarda koştuğu başarıya mobil platformun da koşamayacağını söylüyor. Çünkü Project CARS GO Mobile mobil tarafına da güzel grafikler ile gelecek olsa da konsol üzerinde verdiği hissiyatı veremeyeceği düşünülüyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu