Oyun

PS5 NBA 2K21 Videosu Yayında

Bu yıl yeni nesil konsol olarak Xbox Series X’in rakibi olan PS5, tüm özellikleri ve resimleriyle biliniyor ama ülkemizdeki fiyatı daha bilinmiyor. Bu uzun bekleyişler sürerken, bugün PS5 üzerinde NBA 2K21 oynanış videosu yayımlandı.

Ülkemizde merakla beklenen PlayStation 5, söylenen teknik özellikleriyle çok güçlü görünüyor. Tabi böyle olunca da konsolun nasıl bir oyun deneyimi sunacağı da merak ediliyor.

NBA 2K21 Oyun İçi Görüntüleri
NBA 2K21 Oyun İçi Görüntüleri

NBA 2K21 PS5 için Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak

Yayına giren bir video ile birlikte oyuncuların bu merakı bir nebze karşılanacak. Türkiye’de PS5 için satış fiyatının 800-900 TL olacağı söylentiler arasında dolaşıyor. NBA 2K21 oyununun oynanış videosu grafikleriyle birlikte heyecan uyandırıyor.

Oldukça canlı ve atmosferi iyi yansıtan grafiklerin göründüğü video da özellikle basketbol severleri ve oyuncularını yeterince heyecanlandırıyor. 2K Sports, henüz görsel alandaki geliştirmeleri açık bir şekilde göstermese de doku kalitesinde geliştirmeler olması, sahada ışık izleme yansımalarının 4K 60 FPS bir oynanışın oyunda yer alması bekleniyor.

Visual Concepts ve 2K Sports’un PS5 için NBA 2K21 resmi videosunu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Jy00FgZNias
NBA 2K21 PS5

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu