Oyun

PUBG Mobile 2 Fragmanı Yayınlandı

PUBG Mobile 2 fragmanı YouTube üzerinde yayınlandı. Oyunun geliştiricileri hayatta kalma türünü geleceğe taşıyor. PUBG Studios tarafından geliştiriciliği yapılan oyun PUBG Mobile’ın 2. oyunu olarak gelirken oyunun ismi ise PUBG New State oldu.

PUBG Mobile 2 Fragmanında Yeni Nesil Araçlar

PUBG Mobile 2 Fragmanında Bulunan Drone ve Araçlar
PUBG Mobile 2 Fragmanında Bulunan Drone ve Araçlar

Yayınlanan fragmanda görüldüğü kadarıyla oyun severler tarafından oldukça sevilen hayatta kalma türü son seviyede devam ediyor. Silahlı çatışmalar, araç kovalamacalar, keskin nişancı tüfeği ile uzak mesafeden vuruşlar ve daha fazlası PUBG Mobile 2 ile birlikte oyuncuların karşısına geliyor. Ek olarak bir şey daha söylemek gerekirse kesinlikle PUBG Mobile oyuncularının alışık olmadığı bir ortam görülüyor.

Dış çevre hala daha kirliyken gelecek olan bu oyunla birlikte her tarafta göze hoş gelen parlak teknolojiler var ve oyun çok daha modern duruyor. PUBG New State, yakın gelecek içerisinde 2051 yılını konu almış durumda. Yeni oyun senaryosu ile PUBG Mobile tarafından bu kısma bakıldığı zaman dünya haritası üzerinde oldukça fazla şey değişmiş durumda.

PUBG Mobile 2 fragmanında görüldüğü üzere oyuncular, yeni sürülebilen araçlar, yeni silahlar, yeni ilk yardım aletleri ve yeni bir harita ile karşılaşacaklar. Karşılaşacakları bu devasa boyuttaki haritanın ismi ise TROI.

PUBG New State sadece mobil platformlara ve tabletlere gelecek. Oyunun PC sürümü hakkında henüz bilgi yok ve oyun, içinde bulunduğumuz 2021 yılı içerisinde oyun piyasasına çıkacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu