Oyun

PUBG Mobile 2 Çıkış Tarihi

Akıllı cihazlara geldiğinde müthiş bir ortam yaratan PUBG bu sefer PUBG Mobile 2 ile oldukça etkileyici bir atmosfer yakalayacak. Dünyanın en popüler oyunu unvanını bir süredir elinde tutamayan PUBG Mobile, Tencent yüzünden sessiz bir döneme girmiş durumda. Tencent’e uygulanmış olan kısıtlamalardan ve yapılmış olan baskılardan dolayı oyun, ikinci sürümünü getirerek kozlarını güçlendirmek istiyor.

Oyun Dünyasının En Başarılı Oyunlarından Biri Olan PUBG Mobile 2 İle Karşımıza Çıkabilir
Oyun Dünyasının En Başarılı Oyunlarından Biri Olan PUBG Mobile 2 İle Karşımıza Çıkabilir

PUBG Mobile 2 Kısa Sürede Gelebilir

Bir Twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu Weibo gönderisine göre oyun, önümüzdeki hafta içerisinde lansman yapabilir. PUBG Mobile‘e Eylül ayı içerisinde büyük bir güncelleme gelmişti. Gelen güncelleme ile birlikte Erangel haritası 2,0 sürümüne geçmişti. Böylelikle PUBG Mobile getirmiş olduğu yenilikler ile birlikte oyuncularını üzmedi.

Twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu gönderide oyun gelecek hafta içerisinde kullanıcılar ile buluşabilir.  Bunun yanı sıra Weibo’da paylaşılmış olan gönderi ise kaldırıldı. Oyun paylaşılmış gönderiye göre 2051 yılı içerisinde geçecek. Modern bir görünüşe sahip olacak ve içerisinde 1 adet yeni harita yer alacak.

Diğer söylentilere göre PUBG Mobile 2 içerisinde bazı yeni iyileştirmeler de var. Hayatta kalma oyunlarının mekaniklerine yeni bir biçim kazandıracak dronlar ve oluşturulabilecek sığınaklar yer alacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu