Teknotomy DosyaAndroidOyun

Pubg Mobile Seviye Atlamak için Taktikler

Pubg Mobile, oyun severlerle buluştuğu günden bu yana çoğu kullanıcının telefonuna girdi. Dünyanın en popüler oyunları listesinde başlarda yer alan ve her yeni güncellemesi ile birlikte oyuncuları heyecanlandıran Pubg Mobile’de vereceğimiz taktikler sayesinde daha hızlı bir şekilde seviyenizi arttırabilirsiniz.

Oyuna yeni başladıysanız, seviye atlamak sizin önceliğiniz olacak. Yavaş yavaş seviye atlamak yerine daha kısa bir süre içerisinde ve bazı taktikler ile kolay bir şekilde seviye atlanabilir. Oyundaki en üst seviye ise 100’dür ve bu seviyeye gelmiş oyuncuların çoğu oyuna erken başlayanlardır. Yine de endişelenmenize gerek yok. Pubg Mobile’da nasıl hızlı seviye atlanır öğrenmek için aşağıda ki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

pubg mobile seviye atlamak taktikleri
pubg mobile seviye atlamak taktikleri

Pubg Mobile Seviye Nedir veya Önemli Mi?

Pubg Mobil’da seviyeniz, oynadığınız sıralı oyunların tersine temel istatistiklerden olup düşmez. Seviyeniz sizin oynamanıza bağlı olarak artış gösterir. Pubg Mobile’da seviyeniz önemli değildir. Fakat oyunun kendi içinde vermiş olduğu ödülleri alabilmek için bazı seviyelere gelmiş olmanız gerekir.

Seviye Nasıl Yükselir?

Pubg Mobile’daki oyun seviyeniz temelde, oyuna ne kadar emek harcarsanız buna doğrusal olarak o kadar hızlı yükselir. Seviyeniz tecrübe puanı toplayarak yükselir ve oyunda olan çoğu mod size tecrübe puanı verir. Bununla kalmayıp oyuna sürekli olarak girip, gelen etkinlikleri de tamamlarsanız seviyeniz çok hızlı bir şekilde artar.

Pubg Mobile’da Daha Hızlı Seviye Nasıl Atlanır?

Bu adımları uygulayarak çok daha hızlı bir şekilde oyunda seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Klasik Oyun Modu

Hızlı bir şekilde seviyenizi yükseltmek istiyorsanız yapmanız gereken şeylerden bir tanesi klasik modu fazla oynamak. Kazandığınız yüksek miktardaki tecrübe puanı size hızlı bir şekilde seviye atlatacaktır. Tabi diğer modları da oynayabilirsiniz ama en fazla tecrübe puanı veren mod klasik moddur.

Görevleri Kaçırmayın

Pubg Mobile, çok iyi tecrübe puanı sağlayan günlük, haftalık görevlere ve zorlu aşamalara sahiptir. Bunlardan bazıları, oyuna giriş yapmak, oyun içerisinde reklam videoları izlemek, araç kullanmak, kendinize can basmak ve diğer basit aktiviteler gibi çeşitlenir. Tecrübe puanlarını almak için tüm bu zorlu görevleri yaptığınızdan emin olun

Pubg Mobile etkinlik
Pubg Mobile Etkinlik

Seviye Görevlerini Kaçırmayın

Pubg Mobile’da atladığınız her seviyede, sizlere üç adet ilerleme görevi verilir. Bu ilerleme görevlerini tamamlamak, bir sonraki seviye geçebilmek için tecrübe puanı toplamanıza yardım eder. Bir çoğunu kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz fakat hangi görevleri yapıp veya yapmadığınızı kontrol etmekte fayda var.

Hayatta Kalan Son Kişi Olun

Klasik maçlara girdiğiniz zaman ilk 10 içerisine girmeye çalışın ki fazlasıyla tecrübe puanı gelsin. Tabi ki ilk 5 içerisinde girmek veya birinci olmak alacağınız tecrübe puanının daha da yüksek olmasını sağlar. Nasıl ilk 10 içerisine girebilirsiniz? Daha az oyuncunun atladığı bölgelere inerek çok rahat bir şekilde ilk 10 içerisine girersiniz.

Kalabalık çatışma ortamlarında bulunursanız, ölme ihtimaliniz fazlasıyla yüksek çünkü çatışmaya gireceğiniz oyuncu sayısı hayli fazla. Bunları yapıyorsanız zaten gittikçe küçülen çemberi takip edin. Takip ederken yoldu bulduğunuz ölen oyuncuların eşyalarına bakmayı unutmayın. Belki rakibiniz size oyunu kazandıracak bir eşya bırakmış olabilir.

Daralan çemberin tam ortasındaysanız, dışarı alanlardan fazla sayıda oyuncu gelecektir. Kendinize kolay gözükmeyen saklanma alanı bulun ve rakiplerinizi kolay bir şekilde öldürün. Bunun dışında savaşan 2 rakip gördüyseniz, yere düşmüş rakibinizi siz öldürebilir ve oradan savaşa girmeden tecrübe puanı kazanmış olursunuz.

Takım Arkadaşları

Kendinize anlaşabildiğiniz takım arkadaşları edinin. Eğer iyi takım arkadaşları bulursanız sizlere daha fazla oyunu kazandıracağı için bu da daha fazla tecrübe puanı anlamına gelir.

Sağlık Ekipmanlarını Kullanmak

Oyun içerisinde bandaj, medikit, ağrı kesiciler ve enerjinizi artıracak ekipmanları kullanmak maç sonunda verilen tecrübe puanına katkı sağlar. Oyunu oynayan çoğu kişi bu özelliğin farkında değil. Pubg Mobile’da hızlı seviye atlamak aslında bu kadar basit.

Oyunlar ile ilgili son gelişmeleri okumak için Teknotomy Oyun kategorisini ziyaret edebilrsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu