OyunAndroidGüncel

Pubg Mobile Hilecileri Oyundan Uzaklaştırdı

Pubg Mobile, hileli olan 2.376.017 hesabı oyundan uzaklaştırdığını açıkladı.

Pubg Mobile hileli oynayan oyuncular ile savaşını devam ettiriyor. Geliştirici ekip bir haftada 2.376.017 hesabı oyundan uzaklaştırdığını söylüyor. Pubg Mobile geliştiricileri yaklaşık olarak 1 aydır devam ettirdiği hileciler ile mücadelesinde inanılmaz işler başardı. Geçtiğimiz günlerde haftalık olarak yaklaşık 3 milyona yakın hileli ve uygunsuz hesabı oyundan uzaklaştırdı. Geliştiriciler haftalık olarak hile ile ettikleri mücadelenin raporlarını, sosyal medya platformu üzerinden paylaşıyor.

https://www.instagram.com/p/CFr0l2BHxB-/?utm_source=ig_embed

Pubg Mobile’in Hileye Karşı Verdiği Mücadele Başarılı Mı?

Oyuncular, Pubg Mobile ekibinin, hileye karşı verdiği mücadeleyi başarılı kabul edilliyor. Çünkü yapılan oyun içi ve Instagram anketlerine göre oyuncuların hileye rastlama oranı gün geçtikçe daha da düşüyor. Oyuncular oynadıkları oyundan daha fazla keyif aldıklarını ve daha kolay rütbe kastıklarını söylüyorlar. Ayrıca birden fazla oyuncu Pubg Mobile’in oyundan uzaklaştırdığı hileli hesapların bitmediğini ama ciddi bir düşüş olduğunu belirtiyor.

Pubg Mobile Oyundan Uzaklaştırılma Ekranı
Pubg Mobile Oyundan Uzaklaştırdı Ekranı

Birkaç ay önce yapılan büyük güncelleme ile oyundaki en büyük hile engellenmişti. Bu hile, oyuncular daha uçaktayken onları öldürüp birinciyi belirliyordu. Pubg Mobile tarihindeki en büyük hileydi. Bu hilenin son bulması ile bazı oyuncular bütün hilelerin son bulabileceğine inandı. Geliştirici ekip ise oyundaki adaletli ortama zarar verecek her şey için yüksek önlemli tedbirler almaya başladı. Yapılan mücadele duyurusu ile şu ana kadar 10 milyona yakın hileli hesap oyundan uzaklaştırılarak temizlendi.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu