Oyun

PUBG Mobile Payload 2.0 Güncellemesi Geliyor

Pubg Mobile Payload 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek? sorusunun cevabını çok fazla kişi arıyor. PUBG’nin resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım bu sorunun cevabını vermedi.

Bu durum bazı güvenilir kaynakların net bir tarih vermesine engel olamadı. Payload isimli modun ilk sürümü geçen yılın ekim ayında oyuncularla buluşmuştu. Oldukça popülerleşen bu mod hiçbir açıklama yapmadan oyundan kaldırılmıştı.

Payload 2.0
PUBG Mobile Payload 2.0 Güncellemesi

Payload 2.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Bu modda ağır silahlar yer alıyor ve helikopter kullanılabiliyor. M3E1-A isimli roketatar, MGL, M79 isimli bomba fırlatıcısı, AT4-A isimli lazer güdümlü füze, dört namlulu M202 roketatar ve RPG-7 gibi silahların oyuncuların kullanımına açılacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca, Apex Legends oyunundan bilindiği üzere, Payload 2.0 isimli oyun seçeneğinde ölen takım arkadaşlarınızı diriltebileceksiniz. Bu özellik PUBG Mobile Lite’da da var.

Oyuncular, ikinci versiyon sayesinde zırhlı araçlara sahip olacak ve insansız hava araçlarından fayda sağlayabilecek. Bunun dışında radar sistemi de oyuna eklendi. Bu radar taşınabilecek ve istenilen zamanda çalışabilecek.Böylece ulaşım araçları hiçbir oyuncunun gözünden kaçmayacak. Yenilenen araçların üzerinde silah kullanılabilecek. 

Payload 2.0 için sürümü için hazırlanan bu haritanın, Erangel 2.0 haritasından esinlenilerek tasarlandığı duyuruldu. Son olarak bu modda yüksek miktarda ekipman bulunduran binaların olacağını da belirtelim. Bazı kaynaklar güncellemenin çıkış tarihini 10 Ekim 2020 olarak söylüyor. Aşağıda yer alan videodan bu modun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Payload 2.0 Güncellemesi

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu