OyunFPS

PUBG Mobile Yeni Rekor Kırdı

Oyun dünyasına giriş yaptığından beri çoğu rekoru kıran PUBG Mobile yeni rekorunu kırdı. 2018 yılında mobil platformlara çıkış yapan oyun çıktığı günden bu yana en popüler oyunlar arasında kalmayı başardı. Bu başarının ardından oyun dünya çapında 1 milyardan fazla olacak şekilde indirme sayısına ulaştı.

PUBG Mobile Yeni Rekor 1 Milyar İndirmeye Ulaştı
PUBG Mobile Yeni Rekor 1 Milyar İndirmeye Ulaştı

PUBG Mobile Yeni Rekor 1 Milyar İndirme Sayısı

Oyunun Türkiye’deki resmi sosyal medya hesabından bir açıklama geldi. Açıklamayla birlikte video paylaşan şirket, oyunculara teşekkürlerini sundu. Oyunun üçüncü yılını kutlamaya hazırlanan firma bu kutlamayı yeni bir rekor kırarak yaptı.

PUBG Mobile Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı

Buna benzer bir diğer açıklamaysa stüdyonun CEO’su Changan Kim’den geldi. Aynı şekilde video paylaşan Changan, elde etmiş oldukları bu başarı için bütün oyunculara teşekkürlerini sundu. Buna ek olarak oyunun üçüncü yılını kutlamayı da ihmal etmedi. Açıklamasına ekleme yapan Changan “mobil oyun tarihini baştan yazacağız” ifadelerini kullandı.

PUBG Mobile CEO’su Yeni Rekor İçin Teşekkürlerini Sundu

Kısa bir süre önce duyurulan PUBG New State hakkında açıklama bekleyen oyuncular sonunda istediklerine kavuştu. Oyunun 2051 yılında geçeceğini yeni nesil silahlara sahip olacağını ve yeni haritalarla geleceğini söyleyen şirket, buna ek olarak oyunun grafiklerinin mobil cihazları son derece zorlayacağını söyledi.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu