Oyun

PUBG Mobile Zombi Modu

Son zamanların en çok sevilen mobil oyunlarından bir tanesi olan PUBG Mobile’den zombi modu geleceği açıklaması yapıldı. Yeni oyun modunun PUBG Mobile oyuncularında büyük heyecan yarattı.

PUBG Mobile oyununda zombi modu tekrardan oyuncular ile buluşuyor. Canavarlar Bayramı etkisiyle yeniden oyunculara sunulan mod ilk olarak 2019’un Ağustos ayında oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Oyuncular 17 ekim Cumartesi itibari ile bu ilgi çekici moda ücretsiz olarak ulaşabiliyor. Bu moda ek olarak da yeni oyun içi temalar ve kostümler de Canavarlar haftası kutlamaları için PUBG Mobile geliyor.

PUBG Mobile Silahlar
PUBG Mobile Silahlar

PUBG Mobile Zombi Modunda oyuncular maçın başında savunanlar ve zombiler olarak iki gruba ayrılıyor. Zombiler zafer kazanmak için süre sınırı dolmadan tüm savunanları yenmek zorunda. Tek bir savunan bile hayatta kalırsa savunanlar takımı galibiyete ulaşmış oluyor. Savunanların elinde süper şarjörlere sahip M416 ve AK47 silahları bulunurken zombiler ise savaşta yakın dövüş ve bekleme süresi bulunan özeliklerini kullanabiliyor. Ayrıca zombiler tarafından öldürülen her savunan da Hızlı Zombi, Gizli Zombi ve Zombi Kralı gibi büyük savunma ve saldırı gücüne sahip özel zombilere dönüşüyor.

PUBG Mobile Görüntü
PUBG Mobile’den Yeni Oyun Modu

Pubg Mobile Zombi Modunda Başka Neler Bulunuyor?

Yeni gelen güncellemede PUBG Mobile’nin canavarlar haftası etkinliği için tasarlamış olduğu oyun içi dekorlarda bulunuyor. Zombiler canavarlar bayramı maskeleri takarken oyun içindeki balkabağı lambalar ve mezar taşları gibi detaylarda görüntüyü güzelleştiriyor. Ayrıca temaya uygun birçok giysinin de yakın zamanda oyuncular ile buluşturulacağı söyleniyor.

Ayrıca Pubg Mobile’de seviye atlamak istiyorsanız PUBG Mobile’de seviye atlamak için taktikler adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.   

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu