OyunFPS

PUBG New State Rekor Kırdı

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve PUBG Mobile 2 şeklinde gelecek olan PUBG New State rekor kırdı. Geliştirici şirketin resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre oyun milyonlarca ön kayıt aldı. Oyun geçtiğimiz ay 5 milyon ön kayıt alarak rekor kırdı. Şimdiyse bu rekorun üzerine ekleme yaparak kendi rekorunu da tekrardan kırmış oldu.

PUBG Mobile 2 Olarak Tanınan PUBG New State Rekor Kırdı
PUBG Mobile 2 Olarak Tanınan PUBG New State Rekor Kırdı

Oyun dünyasına giriş yaptığın beri hayatta kalma oyunları arasında lider olarak görülen PUBG, mobil platformlara çıktığında bu liderliğini daha da sürdürdü. PUBG Mobile ile birlikte birden fazla rekor kıran oyun geçtiğimiz aylarda 2. oyunu duyurdu. Duyurduktan sonra ön kayıt için erişime açılan oyun daha çıkmadan rekora imza attı.

10 Milyon Ön Kayıt Alarak PUBG New State Rekorunu Kırmış Oldu

PUBG Mobile, mobil platformlara geldiğinden beri oyunlar için adeta yeni bir dönem başlatmış oldu. Çıkışının üzerinden 3 yıl geçmiş olmasına rağmen adeta oyuncu kaybetmedi. Dünya çapında da espor severlerle birlikte kendisine oldukça büyük bir kitle edindi

PUBG New State YouTube Üzerinde Paylaşılan Fragmanı

Ardından PUBG New State’in duyurulmasıyla birlikte oyuncular bütün ilgilerini ona yöneltti. Oyunun YouTube üzerinde paylaşılan fragmanı da bütün dikkatleri üzerine çekti. Yeni nesil araçlar ve silahlarla oyun adeta teknoloji olarak seviye atladı. Bunun ardından da oyun Google Play Store’da ön kayıt erişimine açıldı ve 10 milyon ön kayıt alarak daha çıkmadan rekor kırmış oldu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu