OyunFPSGüncel

Rainbow Six Quarantine ve Far Cry 6 Ertelendi

Konusu Yara’nın kurgusal ülkesine yapılacak gezi olan Far Cry serisinin beklenilen son oyunu Far Cry 6 ertelendiUbisoft, bu zamanlardaki 2. çeyrek kazanç raporunda, COVID-19 salgını sonucunda oyunun 2021- 2022 yılına ertelendiğini duyurdu. Çıkmasına az süre kalan Rainbow Six’in serisi olan Rainbow Six Quarantine oyunu da aynı süreye ertelendi.

Far Cry 6 Ertelendi
Rainbow Six Quarantine ve Far Cry 6 Ertelendi

Yatırımcılarla yaptığı bir sohbetteki soru-cevap kısmında Ubisoft, Yves Guillemot, COVID-19 salgını olmasaydı Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine’in planlandığı gibi zamanında çıkabileceğini doğruladı. Ancak Guillemot, Ubisoft‘un evden çalışma koşullarına daha uygun olduğu için işyerini optimize etmeye devam ettiğini söylüyor.

Far Cry 6 Ertelendi

Far Cry 6 oyununun ilk çıkacağı tarih 18 Şubat 2021‘di. 2019 yılında 2020-2021 mali yılına gönderildikten sonra Rainbow Six Quarantine için henüz kesin bir tarih belirlenmemişti. Yeni erteleme haberleri, bu iki oyunun çıkmasını uzun süre daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor. İki oyununda 1 Nisan 2021 tarihinden sonra çıkacağı söyleniyor.

Ubisoft Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ise şu şekilde: “Hepinizin Far Cry 6’yı heyecanla beklediğinizi bilsekte kötü haberlerimiz var. Oyunu tamamlamak ve hataları gidermek için biraz zamana ihtiyacımız var. Bu benzeri görülmemiş küresel pandemi döneminde takımlarımızın refahına odaklanırken, diğer taraftan da oyun için çalışıyoruz. ” , dedi.

Yeni Ryzen İşlemci Alanlara Far Cry 6 Bedava haberimize de göz atabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu