Influencerlar

rammus53 Twitch’te Yasaklandı

Twitch’in sevilen Türk yayıncılarından biri olan rammus53, Twitch’ten bir süreliğine ban yedi.

Canlı yayın platformu Twitch, kural ihlali noktasında son derece sert. Bu canlı yayın platformu en yüksek izleyici sayılarına sahip yayıncıları bile, yayınlarda yapmış oldukları ufak bir hata nedeni ile ya da kural ihlalinden dolayı kısa bir süreliğine de olsa banlayabiliyor.

Bu banlanma listesine giren bir diğer isim ise Türkiye’den rammus53 oldu. Yayıncı, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı Twitch’ten şu an banlı. Yayılmış olan bir söylentiye göre yayıncı, fazla arkadaş canlısı olmadığı için Twitch’ten banlandı.

Rammus’un kanalına girilmeye çalışıldığı zaman. “Üzgünüz. Bir zaman makinesine sahip değilseniz bu içerik artık ulaşılamaz demektir“. Hatasını bizlere veriyor.

rammus53 Twitch'ten Ban Yedi
rammus53 Twitch’ten Ban Yedi

rammus53 Kimdir?

Gerçek ismi İslam Ekşioğlu’dur. 11 Mart 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rizeli olan oyuncu şu an İstanbul’da yaşıyor ve 23 yaşında. Liseyi bitirdikten sonra direkt olarak iş hayatına atılan rammus, geçirdiği bir kaza sebebi ile gözünün %90’u görmemektedir. Farklı bir şeyler yapmak isteyen rammus, Twitch’i keşfetmiştir. 2015 Yılından beri yayın hayatını sürdürmektedir.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu