Güncel

Razer RGB’li Maske Üretecek

Razer oyuncu ekipmanı üretiminde dünyada 1. sırada yer alıyor. Durum böyle olunca şirketin ürettiği ekipmanlar tasarım açısından rakiplerine fark atıyor. Özellle RGB aydınlatmaları ile dikkatleri üzerine toplayan Razer RGB’li maske üretmeyi planladığını açıkladı. Üstelik maskelerin N95 türü tekrar tekrar kullanılabilir maskeler olacağı söylendi.

Razer RGB'li Maske Üretecek
Razer RGB’li Maske Üretecek

Son derece modern bir yapıya sahip olan maskenin fiyatı ve çıkış tarihine dair kesin bir bilgi yok. Razer’ın Project Hazel ismin verdiği maskeleri satışa çıkarabilmesi için bir çok test taptırması ve onay alması gerekiyor.

Razer RGB’li Maske Aceleci Davranıyor

Şirketin açıklamasına göre CES 2021 etkinliğinde beklenmedik bir şekilde tanıtılan maske yalnızca bir konseptten ibaretti. Fakat insanların yorumları doğrultusunda maske projesi hayata geçirildi. Konu hakkında açıklama yapan  Razer CEO’su Min-Lian Tang, maskeleri kısa zamanda satışa sunmak istediklerini belirtti.

Maskenin iç özelliklerine bakacak olursak maskenin çizilme ve suya karşşı dayanıklı olduğunu görebiliyoruz. Buna ek olarak maske içerisinde bulunan mikrofonlar sayesinde maskeyi çıkarmaya gerek duymadan konuşmak mümkün ayrıca maske karanlıkta kullanıldığında konuşurken yanacak RGB’ler sayesinde uzaktaki biri bile konuştuğunuzu anlayabilir.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu