Güncel

Razercon 2020’nin Yapılacağı Açıklandı

Amerika merkezli bilgisayar donanımı ve oyuncu ekipmanı üreticisi Razer, 10 Ekim tarihinde Razercon 2020’nin yapılacağını duyurdu. Bu etkinliğin bir tanıtım etkinliği olması bekleniyor. Şu an ki neredeyse bütün etkinliklerde olduğu gibi Razercon2020’ ninde çevrim içi ortamda yapılacağı açıklandı. Etkinlik şirketin sosyal medya hesaplarından canlı olarak izlenebilecek. Ayrıca Razer’ın canlı yayına katılacak olan kullanıcılara hediyeler göndereceği de ifade edildi. 

Etkinlik Razer CEO’su Min-Liang Tan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Konuşmanın ardından ise yeni ürün tanıtımlarına ve yeni oyun ön izlenimlerine yer verileceği belirtildi. Ayrıca etkinlikte Romero Games, Perfect World ve Paradox Interactive gibi stüdyolarında katılım sağlayacağı biliniyor.

razer global
Razer Global

Razercon 2020’de Neler Olacak

Razer’ın yaptığı duyuru da Empire of Sin ve Torchlight 3 oyunlarından bahsediliyor. Şirketin web sitesinden yayınlanan bilgilere göre özellikle Empire of Sin için özel bir tanıtım yapılacağı söylendi. Bunun yanında Intel, NVIDIA ve Western Digital gibi şirketin teknoloji ortaklarının yeni ürünleriyle ilgili bilgilendirme yapılması için özel vitrinler oluşturulacağı gelen bilgiler arasında.

Razercon 2020 ayrıca bazı ilklere de ev sahipliği yapacak Razercon 2020’nin dünyanın ilk RGB aydınlatmaya duyarlı canlı yayını olacağı söyleniyor. Razer şirketinin yöntecisi Min-Liang Tan, yapmış olduğu açıklamada, RazerCon tarafından düzenlenen çevrimiçi aktiviteler için yeni bir başlangıç belirlendiğini söyledi. Ayrıca açıklamanın devamında oyunları topluluklarını kutlamak için kullanmayı düşündüklerini ifade etti.

RazerCon
Razer

10 Ekim Cumartesi Günü Türkiye saati ile saat 19.00 da başlayacak olan etkinlikte Razer katılımcılara hediyeler gönderecek. Canlı yayında yapılacak olan çekiliş ile katılımcılara beta anahtarları Razer donanımı ve Razer’ın Blade 15 oyun diz üstü bilgisayarı verileceği söyleniyor.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu