Android

Realme V15 Lansmanı Yaklaşıyor

Türkiye’de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olan Realme, 7 Ocak tarihinde kullanıcılara sunacağı yeni modeli Realme V15‘in, 65W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu doğruladı. Delikli ve çentikli ekran tasarımı ile gelen telefon, üçlü arka kamera dizilimi ile gelecek.

Realme v15 Öne Çıkan Özellikleri

Realme tarafından yayınlanmış olan posterlerde, telefonunun arka kısmında 64 MP ana kameralı üçlü lens kurulumu dizilimi var.

Yeni çıkacak olan V15 hakkındaki bilgiler şu an için bir netlik kazanmadı. Ortaya çıkan söylentiler ile birlikte telefonun 200 gramdan daha hafif bir ağırlığa sahip olması ve tahminen ekran içi parmak izi tarayıcıyla entegre bir şekilde çalışması bekleniyor. 5G teknolojisini destekleyecek olan telefon, ana gücünü MediaTek’in Dimensity 800U işlemcisinden alacak ve ek olarak telefon 8 GB RAM kapasitesine sahip olacak. Cihazın batarya büyüklüğü gibi diğer bilgilerin ise lansman zamanında kullanıcıların önüne çıkması bekleniyor.

7 Ocak Perşembe günü Çin'de düzenlenecek olan etkinlikte kullanıcıların karşısına gelecek olan Realme V15
7 Ocak Perşembe günü Çin’de düzenlenecek olan etkinlikte kullanıcıların karşısına gelecek olan Realme V15

V15 hakkında ortaya çıkmış olan bilgiler şu anlık bunlardan ibaret. Telefon, 7 Ocak 2021 Perşembe günü Çin’de düzenlenecek olan etkinlik ile birlikte meydana çıkacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu