K-Pop

Red Velvet Bad Boy ile Başarıya Ulaştı

SM Entertainment’ın sevilen Kpop kadın grubu Red Velvet Bad Boy ile kısa süre önce YouTube’da yeni bir başarıya imza attı. Grubun hit şarkısı Bad Boy YouTube platformunda 300 milyon izlenmeyi aşan ilk müzik videosu oldu. Kızların dünya çapındaki başarılarının artmasıyla, müzik videosu yayınlandıktan 2 yıl 11 ay 19 gün sonra söz konusu başarıyı elde etti.

Red Velvet Bad Boy 300 Milyon Görüntülenmeyi Aştı
Red Velvet Bad Boy 300 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

K-pop dünyasının sevilen isimlerinden Red Velvet, yıla SM TOWN LIVE “Culture Humanity” çevrimiçi konseri ile başladı. Bu çevrimiçi konserde Red Velvet, uzun bir aradan sonra ilk defa tam bir grup olarak sahne alarak hayranlarını hem şaşırtıp hem sevindirdi.

Red Velvet Bad Boy

Wendy’nin 2019 SBS Gaye Dejun provasında yaralanmasından dolayı sahnelere bir süre ara vermişti. Wendy’nin iyileşerek sahneye dönmesiyle grup artık tamamlandı. Grubun üyeleri bir araya gelerek çevrimiçi konserde “Peek A Boo, Bad Boy, Psycho” gibi hit parçaları büyüleyici bir performansla hayranlarını memnun etti.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu