K-Pop

Red Velvet Beşlisi Artık Sahnede Birlikte

Kpop dünyasından Red Velvet beşlisi tam bir grup olarak sahne aldı. Uzun bir sürenin ardından ilk defa tam bir grup olarak sahne alan Red Velvet, hayranlarına keyifli bir yeni yıl hediyesi verdi. SM Entertainment, dünya çapında COVID-19 salgını nedeniyle zor anlar yaşayan insanlara rahatlık getirmek ve umutları iletmek için SM TOWN Live “Culture Humanity” düzenledi. Grubun üyeleri, Irene, Wendy, Seulgi, Joy ve Yeri, 1 Ocak 2021 tarihinde saat 13: 00’de ücretsiz olarak canlı yayınlanan SM TOWN LIVE “Culture Humanity” konserinde yer aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=2yqvmUSKDIY
Red Velvet Beşlisi

Red Velvet Beşlisi Neden Eksikti?

SBS Gayo Daejeon provasında 2019’da aldığı bir yaralanma nedeniyle geçici olarak sahneye ara veren Wendy’de Culture Humanity konseriyle resmen sahneye döndü. Heyecan verici görünümleriyle hayranlarını heyecanlandıran kız grubu, “Bad Boy”, “Peek-A-Boo” ve Pyscho “gibi en büyük hitlerinden bazılarını sergiledi.

Red Velvet Beşlisinden Windy
Red Velvet Beşlisinden Wendy

Konserde yaptığı konuşma sırasında Wendy, nihayet tekrar performans gösteriyor olmanın mutluluğunu paylaştı. Bir yıl sonra grup üyeleriyle birlikte sonunda sahneye çıkabildiğini aynı zamanda çok heyecanlı ve gergin olduğunu belirtti. Wendy konuşmasında en önemli şeyin tüm grup olarak bir araya geldikleri için SMTOWN sahnesinde olmaktan mutlu olması olduğunu söyledi.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu