K-Pop

Red Velvet Dağılıyor Mu?

SM Entertainment’in grubu içermeyen yeni ürün serilerini duyurmasının ardından Red Velvet hayranları, gruba karşı kötü muamele uygulandığı veya grubun dağılacağı gibi endişelerle baş başa kaldı. SM Entertainment’ın resmi ürün mağazası SMTOWN & STORE, düzenli olarak şarkıcıların hayranları için yeni ürünler çıkarıyor. Çıkarılan son ürün serisi, SM Entertainment’e bağlı grupların adını, çıkış tarihini ve resmi renklerini içeren bir dizi plaka anahtarlığını içeriyor.

red velvet dağılıyor mu
Ajans Red Velvet’i Ürün Koleksiyonuna Neden Dâhil Etmediğine Dair Açıklama Yapmadı

Şu anda aktif olan; aespa, NCT127, NCT DREAM, WAYV, SHINee ve Super Junior da olmak üzere tüm gruplar yeni ürün koleksiyonuna dâhil edildi. Bu ürün koleksiyonu dizisinde geçen yıl grup geri dönüşü yapmamış TVXQ, Girls’ Generation ve EXO gibi SM Entertainment projeleri de bulunuyor. Ancak koleksiyon Red Velvet’e dair hiçbir şey içermiyor.

Red Velvet Hayranları Gruba Kötü Muamele Yapıldığı İhtimalini Düşünüyor

Red Velvet grup olarak en son ana vokalist Wendy’nin birkaç ay ara vermesine neden olan bir kaza geçirmesinden kısa süre önce, 2019 yılında, küresel çapta yayınlanan hit parçası “Psycho” ile geri dönüş yaptı. O zamandan beri grup “Milky Way” ve “Future” adlı iki single yayınladı. Grubun ajans bünyesinde hala aktif olduğu düşünüldüğünde, SM Entertainment’in grubu son ticari ürünlerin haricinde tutması karşısında hayranlar şaşkına döndü ve kafası karıştı.

Son zamanlarda hayranlar sosyal medyada SM Entertainment ile iletişim kurmak ve Red Velvet için daha iyi muamele talep etmek için etkinlikler düzenliyor. Şimdi ise hayranlar, birbirini yeni ürünler hakkında bir yanıt almak için SM Marka Pazarlama ile iletişime geçmeye çağırıyor. Bazıları ise bu durumun, grubun yakında dağılacağına işaret ettiğine inanıyor. Bu yıl Ağustos ayında sözleşmesi sona erecek gruba dair SM Entertainment tarafından bir açıklama yapması bekleniyor.

Kaynak
Concerns Surface As SM Entertainment Excludes Red Velvet From New Merch Lines

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu