Güncel

Redmi Akıllı Saati Watch’ı Duyurdu

Xiaomi firması tarafından üretilen Redmi akıllı saati Watch‘u duyurdu. Akıllı saatte olması gereken yeterli özellikleri bünyesinde barındıran Watch akıllı saati 7 gün kullanım özelliği sunuyor. Watch çok uygun bir fiyatla piyasaya çıkacak. Watch akıllı saati 1 Aralık tarihinde satışa sunulacak.

Piyasaya sürdüğü birçok ürün ile kullanıcılarını sevindiren Redmi akıllı saati Watch ile de beğenileri topluyor. Teknik özelliklerine rağmen çok uygun fiyata piyasaya sürülecek Watch akıllı saati favoriler arasında yer alıyor. Xiaomi Redmi hayranları merakla 1 Aralık tarihini bekliyor.

Redmi Akıllı Saati Watch'ı Duyurdu
Redmi Akıllı Saati Watch’ı Duyurdu

Redmi’nin Watch akıllı saati 1,4 inçlik kare yapılı bir LCD ekrana sahip. Watch akıllı saat 120’den fazla ekran kaplamasına sahip olacak. Watch akıllı saati bu özelliği ile kullanıcılarına kişiye özel deneyim sunmayı amaçlıyor. Redmi Watch tek bir tuş ile kontrol edilebiliyor.

Watch akıllı saatinin ağırlığı ise yalnızca 35 gram. Bu sayede kullanıcılara bilekte yokmuş hissi veriyor. Watch akıllı saati 3 farklı gövde rengine ve 5 farklı kayış modeline sahip. Redmi Watch akıllı saati 7 gün kullanima sahip ve 230 mAh kapasiteli pil ömrüne sahiptir. Bluetooth 5.0 desteğine sahip olan akıllı saat Android ve iOS cihazlarda kullanılabiliyor.

Redmi Akıllı Saati Watch'ı Duyurdu
Redmi Akıllı Saati Watch’ı Duyurdu

Ayrıca akıllı saat NFC desteği de sunuyor. Redmi Watch akıllı saati yedi farklı spor aktivitesi için takip imkânı sunuyor. 5 ATM su basıncına dayanıklı olması ile de dikkatleri çekmeyi başardı. Watch akıllı saati, kalp atış hızı, uyku ve genel sağlık durumu takibini sürekli olarak yapıyor. Watch akıllı saat, otuz gün öncesine kadar kayıt tutabiliyor. Xiaomi’nin “Xiao Al” adlı sesli asistanı da bu saat tarafından destekleniyor.

Bununla beraber bu sesli asistanın sunduğu tüm imkanları deneyimlemek mümkün olacak. Redmi firması tarafından yapılan açıklamalar dahilinde Çinli kullanıcılar 1 Aralık tarihinde bu akıllı saati alabilecek. Redmi Watch akıllı saatinin fiyatı ise yalnızca 40 dolar yani yaklaşık 315 ₺+ vergiler olacak. Redmi’ bin yeni akıllı saati Watch’un ise Türkiye pazarına ne zaman geleceği şu an bilinmiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu