Android

Redmi Oyun Telefonu Lansman Sürprizi

Ülkemize geldikten sonra oldukça fazla sevilen Xiaomi’nin alt markası olan Redmi oyun telefonunu tanıtacağı lansmanda hayranlar için bir sürpriz yaptı. Nisan ayının son günlerine doğru yapılacak olan lansman için Call of Duty Mobile’la ilgili olarak afiş paylaşan Redmi, dikkatleri üzerine çekti.

Redmi Oyun Telefonu Call of Duty Mobile'la Anlaşmalı Geliyor
Redmi Oyun Telefonu Call of Duty Mobile’la Anlaşmalı Geliyor

Weibo üzerinden yapılmış olan paylaşım, Redmi’nin oyun telefonuyla alakalı olarak bazı bilgileri hayranlara söyledi. Fakat firma hiçbir şekilde çıkaracağı telefonla alakalı olarak bilgi vermedi. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan afişle sonunda oyuncu telefonu yönünde olan iddialar doğrulandı. Ek olarak paylaşılmış olan afişte sürpriz olan ortaklık gözler önüne serilmiş oldu. 

 Redmi Oyun Telefonu Dimensity 1200 Kullanacak

Firmanın resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım telefonla ilgili bazı fikirleri ortaya çıkardı. Cihazın MediaTek Dimensity 1200 işlemcisini kullanacağı doğrulandı. Telefonun diğer teknik özellikleriyle alakalı olarak şu an için hiçbir bilgi yok. 

Bunların yanı sıra böyle ufak bir açıklama yapmak istemeyen şirket Call of Duty Mobile’la yapmış olduğu ortaklığı da açıklamış oldu. Ek olarak şirket telefonun fiyat performans bir şekilde geleceğini de doğruladı

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu