Güncel

Resident Evil Filmi Tekrardan Vizyona Girecek

Eski zamanların popüler serilerinden biri olan Resident Evil’ın uzun zaman sonra tekrar vizyona gireceği açıklandı. Henüz çok az bilgiye sahip olduğumuz Resident Evil Filmi hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Resident Evil Filmi Tekrardan Vizyona Girecek
Resident Evil Filmi Tekrardan Vizyona Girecek

Deadline tarafından paylaşılan bir rapora göre yeni film yakın zamanda hayranları ile buluşacak. Yapılan açıklamaya göre Constantin Film tarafından geliştirilen ve Sony Pictures tarafından yayınlanacak olan Resident Evil filmi 3 Eylül 2021 tarihinde izleyicileriyle buluşacak.

Resident Evil Filminin Vizyon Tarihi 3 Eylül

Filmin yönetmeni son dönemde oldukça başarı yakalayan 47 Meters Down: Uncaged ve The Strangers: Prey At Night gibi filmlerin de yönetmeni olan Johannas Roberts oldu. Ayrıca film Resident Evil oyununa sadık kalarak Raccoon City’i değiştirmeyecek.

Filmin oyuncu kadrosunda  Avan Jogia (Leon Kennedy), Lily Gao (Ada Wong), Nathan Dales (Brad Vickers) ve Josh Cruddas (Ben Bertolucci) ,Neal McDonough (William Birkin), Robbie Amell (Chris Redfield), Donal Logue (Chief Brian Irons) , Kaya Scodelario (Claire Redfield), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Tom Hopper (Albert Wesker) gibi isimler yer alıyor.

Bu filmden önce çıkmış olan 6 filmin oyun ile hiçbir ilgisi olmamasına rağmen 1,2 milyar dolarlık hasılat elde etmiş olması film hakkındaki olumlu düşünceleri artırıyor. Ayrıca Resident Evil benzeri bir oyundan uyarlanmış olan Unchertad filmi ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu