Oyun

Resident Evil Village Google Stadia’ya Geliyor

Resident Evil Village Google Stadia’da 7 Mayıs’ta yayınlanacak. Oyun, Xbox ve PlayStation’la aynı gün içerisinde Google’ın bulut tabanlı oyun sisteminde de yayınlanacak. Standart sürümü 60 dolara satılırken Deluxe Edition sürümü 70 dolardan piyasaya çıkacak. Tüm bunların yanı sıra oyun şu an için ön siparişe açık.

7 Mayıs'ta Resident Evil Village Google Stadia'ya Gelecek
7 Mayıs’ta Resident Evil Village Google Stadia’ya Gelecek

Resident Evil Village Google Stadia Bonusu

Google, artık kendi oyunları için çabalamıyor olsa bile büyük oyunları platforma getirmeye devam ediyor. Ek olarak oyunu 21 Mayıs’a kadar ön siparişle satın alırsanız Stadia Controller ve Chromecast Ultra içeriği sunan Stadia Premiere Edition kiti bonus olarak veriyor.

Oyun kullanıcılarına hayatta kalma deneyimini son raddede yaşatacak. Biohazard’ın devamı niteliğinde gelen oyun birkaç yıl sonrasında geçecek. Geçmişteki olaylardan kurtulmak için yeni bir eve taşınan Ethan’la Mia’nın yeni taşındıkları evde de maceraları devam ediyor.

Oyun ilk PlayStation 5 etkinliğinde duyuruldu. Ardından oyunun 7 Mayıs’ta çıkacak olduğu söylenildi. Oyun Mayıs’ta PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S için yayınlanacaktı. Fakat Google’ın yapmış olduğu hareketle birlikte oyun çıktığı gün içerisinde Google Stadia’ya da eklenecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu