Oyun

Resident Evil Village Etkinliği Yakında

Resident Evil geliştiricisi Capcom, serisinin yeni oyununa dair yeni bilgiler açıklamaya hazırlanıyor. Şirket önümüzdeki hafta düzenleyeceği etkinlik ile birlikte Resident Evil Village isimli oyununun fragmanını ve oynanış videosunun yanı sıra birden fazla bilgi paylaşacağının sözünü verdi.

Resident Evil Village 21 Ocak’ta Tanıtım Videosu

Şirket, Resident Village’a ait yeni bilgileri oyunu bekleyenlere duyuracağı internet üzerinden bir etkinlik hazırladığını duyurdu. Bu etkinlik oyuna ilk bakış yapabilme imkanına ek olarak fazlası ile önemli bir rehber olmayı da hedefliyor. Etkinlikte verilecek olan bilgiler ile izleyiciler sadece yeni çıkacak olan bu oyundan değil, Resident Evil serisinden daha fazla bilgiyle yüz yüze kalabilir. Türkiye Saati ile 21 Ocak 2021 gece yarısı 01.00’da başlayacak olan etkinlik Brittney Brombacher tarafından sunulacak.

Resident Evil Serisinin 8. Oyunu Olacak Olan Resident Evil Village Hakında Bilgiler 21 Ocak Tarihinde Açıklanacak
Resident Evil Serisinin 8. Oyunu Olacak Olan Resident Evil Village Hakında Bilgiler 21 Ocak Tarihinde Açıklanacak

Geçtiğimiz sene E3 etkinliğinde sunulan oyun, Resident Evil serisinin sekizinci oyunu olma özelliğini bünyesinde bulunduracak. Açıklanmış olan bilgilere bakıldığı zaman 2021 senesinin Nisan ayında kullanıcıların karşısında yerini alması düşünülen oyunun kesin çıkış tarihi için 21 Ocak’ı beklemek gerekecek. Ek olarak etkinlik ile alakalı olarak yayınlanan YouTube videosunda serinin eski oyunlarından farklı olarak zombi yerine vampir modellemesinin geleceği düşünülüyor.

Resident Evil Village İçin Yayınlanmış Olan Tanıtım Videosu

Resident Evil 7‘nin direkt olarak devamı olacak olan Resident Evil Village, PC ve yeni nesil konsol platformlarına gelecek. Ayrıca şirket, bu yeni çıkacak olan oyunu PS4 ve Xbox One’a getirmek için sıkı bir şekilde çalışmış olduklarını belirtse de, her iki platform için de kesin olarak bir söz verilmedi.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu