Influencerlar

Reynmen Hapis Cezası Alabilir

Reynmen hapis cezası ile yargılanıyor. Scorp uygulamasında meşhur olan fenomen daha sonra şarkı çıkardı. Çıkardığı şarkılarla rekor kıran Yusuf Aktaş’ın başı büyük belada ancak Reynmen’in daha önce de başı belaya girdi. Sahte çekiliş düzenlemek iddiasıyla yargılanan fenomen şimdi de hakaret suçundan yargılanıyor.

Reynmen Hapis Sistemiyle Yargılanıyor
Reynmen Hapis Sistemiyle Yargılanıyor

Reynmen sosyal medyayı aktif kullanıyor. Fenomen olduğundan dolayı söylediği her kelime onun için büyük bir sorumluluk haline geliyor. Fakat Yusuf Aktaş sosyal medya da söylediği kelimeler yüzünden hapis yatma ihtimali bulunuyor.

Reynmen geçtiğimiz aylarda hesabından ‘Leşsiniz, ucuzsunuz ve siz iki iğrenç insan’ şeklinde açıklama yaptı. Bu açıklamanın sebebi ve kimlere söylediği belliydi. Bu kelimeleri kullandığı insanlardan biri Bircan Bali’ydi. Yaptığı açıklamadan sonra Bircan Bali mahkemeye giderek Yusuf Aktaş’tan şikayetçi oldu.

Bircan Bali Affetmezse Reynmen Hapis Yatabilir

Bircan Bali Reynmen’in kullandığı kelimelerde hakaret olduğunu ve tehdit içerdiğini düşünerek İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek suç duyurusunda bulundu. Bali suç duyurusunda bulunduktan sonra herhangi bir açıklama yapmadı.

Bircan Bali Affetmezse Reynmen Hapis Yatabilir
Bircan Bali Affetmezse Reynmen Hapis Yatabilir

İstanbul Çumhuriyet Başsavcılığı’na ifade vermeye giden Reynmen’in ‘‘Bircan Hanım yayınlarında bana kasıtlı bir şekilde hakaret etti. Bende dayanamayıp şikayete sebep olan kelimeleri kullandım. Söylediğim kelimeler de hakaret ve tehdit kelimeleri içermiyor” şeklinde ifade verdiği iddia ediliyor.

Alınan bilgilere göre yetkililer iki tarafı uzlaştırmak için çabalıyor. Bircan Bali’nin Reynmen ile anlaşamaması durumunda işler karışacak gibi duruyor. Bali Yusuf Aktaş’ı affetmez ise iş yargıya taşınıyor. Reynmen hakaret ve tehdit içeren kelimeler kullandığı için 9 aydan başlayan ve 4 yıl 4 aya kadar süren hapis cezası ile yargılanacağı biliniyor. İki taraftan da henüz bir açıklama gelmedi .

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu