InfluencerlarGüncel

Reynmen Tiktok Hesabı Açtı

Reynmen geçtiğimiz günler de Tiktok hesabı açıp herkesin dikkatini çeken bir video paylaştı. Sadece o video ile kalacak mı yoksa Scorp uygulamasındaki gibi komik içerikler sunmayı mı planlıyor? Tiktok’a dava açacağını Instagram hikayesinde açıklayan Reynmen hesap açması herkesi şaşırtmıştı. Geçtiğimiz günlerde Semiraminta ile birlikte Tiktok çekmişti. Semiraminta Tiktok’ta çektiği dans videoları ile ünlü olmuştu.

Reynmen Scorp uygulaması ile ünlü oldu. Scorp’ta çektiği komik içeriklerle ünlü olan Reynmen daha sonrası Youtuber olmaya karar verdi. Reynmen Orkun Işıtmak ile hesabına birçok içerik paylaşmış lakin işler istediği gibi gitmedi. Daha sonra Reynmen şarkı söylemeye ve bu şarkıların video kliplerini hesabında paylaşmaya başladı. Söylediği şarkılar ülkemizde çok sevildi ve rekorlar kırdı. Geçtiğimiz aylarda Reynmen çok konuşulan olay sonrası projeden ayrılmak zorunda kalmıştı. Killa Hakan’ın Fight Club II şarkısında Reynmen’e de yer verilmişti. Lakin rap sevenler karşı çıkmıştı ve Reynmen projeden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Reynmen Tiktok Hesabı Açtı
Reynmen Tiktok Hesabı Açtı

Reynmen Tiktok Hesabında Nasıl Videolar Çekeceği Merak Ediliyor

Reynmen yeni çıkardığı Melek şarkısı ile Tiktok videosu çekmişti. Semiraminta’nın Tiktok videosunda da yer aldı. Lakin ne tür video çekeceği henüz bilinmiyor. Ülkemizde Tiktok videoları diğer ülkeler göre farklı oluyor. Reymen yeni bir tarz oluşturmayı mı planlıyor yoksa diğer kullanıcıların tarzlarına göre hareket etmeyi mi planlıyor?

Reynmen Tiktok Hesabında Nasıl Videolar Çekeceği Merak Ediliyor
Reynmen Tiktok Hesabında Nasıl Videolar Çekeceği Merak Ediliyor

Hesabını aktif kullanmıyor. Bu yüzden bu soruların cevabını bulmak zorlaşıyor. Reynmen hesabı açtığı zaman 40 bin takipçi kazanmıştı. Bu sayı gittikçe artıyor ama takip edenler video sayısını artırmasını istiyor. Yeni şarkısı ile ilgili video sayısını artırmayı planlıyor. Sadece yeni içeriklerin tanıtımı için mi kullanmayı planlıyor yoksa burada kaliteli içerikler çekmek için hesap açtığı heniz bilinmiyor. Sizce Reynmen ne için Tiktok Hesabı açtı?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu