Influencerlar

Reynmen ve Acun Ilıcalı Arasındaki Büyük İddia

Reynmen ve Acun Ilıcalı birlikte Tiktok’ta canlı yayın açtılar. Açılan yayın Tiktok kullanıcılarının dikkatini çekti ve bu canlı yayında Reynmen Tiktok’ta rekor kırdı. Tiktok Türkiye’de en çok izlenen yayın olarak tarihe geçti. Canlı yayında Reynmen, Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Bilal Göregen yer aldı. Canlı yayın da birbirinden farklı bir çok sürpriz yaşandı. Bu sürprizlerden en dikkat çekeni ise Reynmen ve Acun Ilıcalı arasındaki büyük iddia oldu.

Reynmen ve Acun Ilıcalı Arasındaki Büyük İddia
Reynmen ve Acun Ilıcalı Arasındaki Büyük İddia

Bildiğiniz üzere Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlanması planlanıyor. Reynmen ve Berkcan Güven Exxen’de ortak bir projede yer alıyor. Proje hakkında detaylar bilinmiyor ve farklı farklı iddialar atılıyor. İddianın detayları daha ilginç gibi gözüküyor çünkü Reynmen ve Berkcan Güven birlikte yer alacakları projenin Exxen’de en çok izlenen içerik olacağını eğer olmaz ise Acun Ilıcalı’ya istediği bir arabayı alacaklarını, program ikilinin istediği gibi gitmesi durumunda Acun Ilıcalı iki fenomene istedikleri arabaları alacak.

https://twitter.com/iamreynmen/status/1338182047131693058?s=20

Reynmen ve Acun Ilıcalı Arasındaki Büyük İddiadan Önce Bilal Göregen Reynmen’e Şarkı Yaptı

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında tanınan Göregen Youtube’da çektiği içeriklerle fenomen olmayı başardı. Reynmen ve Acun Ilıcalı arasındaki büyük iddiadan önce Göregen Reynmen’e yaptığı şarkıyı darbukası eşliği ile söylemeye başladı. Reynmen ve Berkcan Güven şarkıyı çok beğendiler ve yayında güzel vakit geçirdiler.

Youtube Bilal Göregen’in videosunu resmi İnstagram hesabından paylaşmıştı. Bilal Göregen Youtube’un paylaştığı ilk Türk Youtuber olarak tarihe geçti.

Reynmen ve Acun Ilıcalı Arasındaki Büyük İddiadan Önce Bilal Göregen Reynmen’e Şarkı Yaptı

Cellat Exxen’de Yer Alacak Mı?

Reynmen ve Tiktoker Cellat arasında bir problem olduğu iddia ediliyordu. Lakin yayında Reynmen bunun tam tersi ifadeler kullandı. Acun Ilıcalı yapılan yayında; ” Cellat burada mı, onunla tanışmak lazım” tarzında ifadeler kullandı. İzleyenlerin aklına Cellat Exxen’de yer alacak mı diye merak etmeye başladılar. Lakin dün ki yayında bununla alakalı bir açıklama yapılmadı.

Cellat Exxen'de
Cellat Exxen’de

Yapılan yayında öne çıkan başlıklar bunlardı. Yayın bittikten sonra sosyal medya da konuşulan her detay gündem olmayı başardı. Özellikle büyük iddianın sonucunun nasıl biteceği merak ediliyor.

İnfluencerlar hakkında ve güncel haberleri takip etmek istiyorsanız Teknotomy sayfasını takip etmeyi unutmayınız.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu