Influencerlar

Reynmen ve Berkcan Güven Exxen’den Ayrıldı

Exxen’in içerikleri daha çok Youtuberlar tarafından oluşturuluyor. Youtube Türkiye’nin en büyük Youtubırlar’ı sayılan Reynmen ve Berkcan Güven geçtiğimiz günlerde İnstagram’da canlı yayın açmışlardı. Canlı yayında sevenlerini kötü bir sürpriz bekliyordu. Reynmen bir anda Exxen’den ayrıldıklarını açıkladı.

Vine fenomeni olan Berkcan Güven daha sonra Youtube hesabı açmıştı. Youtube hesabından her hafta içerik paylaşmasa da attığı videolarla takdir topluyordu. Daha sonra şarkı çıkaran Berkcan popülaritesini artırdı. Çıkardığı şarkıları çok sevildi ve Youtube Müzikte en çok izlenen içerikler arasına girmeyi başardı.

Reynmen ve Berkcan Güven Exxen'den Ayrıldı
Reynmen ve Berkcan Güven Exxen’den Ayrıldı

Yusuf Aktaş Sosyal medya ismi Reynmen Scorp’tan meşhur oldu. Oda Berkcan gibi Youtube hesabı açtı. Diğer fenomen Youtubırlar’dan farklı içerikler üretiyordu. İçerik olarak az sayıda videosu olan Reynmen, daha çok çıkardığı şarkıların video kliplerini hesabında paylaşıyordu. Çıkardığı şarkılar ile rekorlar kıran Reynmen, şarkıları için çektiği video klipler tartışmaya sebep oldu.

Acun Ilıcalı, iyi arkadaş olan Reynmen ve Berkcan Güven’i yeni platformu Exxen için içerik üretmelerini istemişti. Reynmen ve Berkcan Güven, Acun Ilıcalı’nın teklifini kabul etmişti hatta projeleri hakkında iddiaya bile girmişlerdi.

Reynmen ve Berkcan Güven Exxen’den Neden Ayrıldı?

Reynmen ve Berkcan Güven Exxen’den neden ayrıldıklarını canlı yayında açıkladı. Reynmen canlı yayında neden ayrıldıklarını Berkcan Güven’in anlatmasını istedi. Espirili bir dille ben başım önümdeydi diyen Reynmen, izleyenleri gülümsetti.

Reynmen ve Berkcan Güven Exxen'den Neden Ayrıldı?
Reynmen ve Berkcan Güven Exxen’den Neden Ayrıldı?

Biz projemizin ilk bölümünü çekmiştik. Daha sonra diğer bölümünde istediğimiz bir muhabbet vardı. Onu gerçekleştirmek istiyorduk. Exxen’e istediğimizi ilettiklerinde RTÜK ile sorun yaşanıp yaşanmayacağı konusunda araştırma yapmamız gerekiyor şeklinde açıklama ile cevap verdiler.

Daha sonra bize ikinci bölüm çekimi için tarih vermemiz istendi. Çekim tarihi konusunda anlaşamadık. Ufak tefek problem yavaş yavaş büyüdü ve bu noktaya geldi ve ayrılmak istedik şeklinde açıklama yaptı.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu