Güncel

Rick And Morty 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

2013 yılında yayın hayatına başlayan ve birçok izleyicisi bulunan Rick and Morty 5. sezonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen yapımın 5. sezonun yayın tarihi yayınlanan fragman ile duyuruldu. 5. sezon 20 haziranda izleyiciler ile buluşacak.

Rick And Morty 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu
Rick And Morty 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Yayınlanan fragmanda Rick ve Morty’nin 5. sezonunda neler yaşayacağına dair bazı küçük bilgiler veriliyor. Eski sezonlarda olduğu gibi farklı evrenlere dalacak olan ikili birbirinden ilginç maceralara atılacaklar. Buna ek olarak fragmana bakacak olursak Morty’nin ailesinin de maceraya katılacağı görülüyor.

Rick And Morty 5. Sezon’u Nasıl Geçecek

Bundan yaklaşık 8 ay önce ay önde  Adult Swim tarafından 5. sezonun ilk görselleri paylaşıldı. Paylaşılan görsellerde ikilinin alternatif bir gezegende savaştıklarını ve kendi gezegenlerine dönmeye çalıştıkları görülüyor. Buna ek olarak görsellerde Morty’nin uzun zamandır peşinden koştuğu Jessica’ya açıldığı da net bir şekilde gözüküyor.

Rick And Morty 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu
Rick And Morty 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Rick and Morty’nin eski sezonları göz önüne alındığında dizi hakkında birçok varsayımda bulunmak mümkün . Zaten diziyi bu kadar başarılı kılan da bu . Dizi hakkında fikir yürütememek diziyi daha izlenilebilir kılıyor.

Dizinin 5.sezonu 20 Haziran 2021’de Adult Swim‘de yayınlanacak. Ayrıca 20 Haziran günü Rick and Mort günü ilan edildi. 20 Haziran’da  “ön gösterimler, kamera arkası görüntüler, TV’de, dijital ve sosyal ortamlarda özel sürprizlerle dünya dışı kutlama” yapılacağı açıklandı.

Yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek için Teknotomy güncel adresine bakabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu