Oyun

Rocket League Ford İle Anlaştı

Popüler araba futbol oyunu Rocket League Ford ile anlaşma imzaladı. Bu anlaşmadan sonra Ford’un efsaneleşmiş olan dört çeker arabası F-150, oyunun içerisine eklenecek. Rocket League yapımcısı Psyonix, oyuncularının oyundan aldığı zevki arttırmak için oyuna sürekli olarak yenilikler getirmeye devam ediyor.

Bütün platformlarda oynanabilen Rocket League, oyuncuların birbirleri ile internet üzerinden eğlenmesini sağlayan ve son zamanlarda oldukça popüler bir oyun olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Son Zamanlarda Oldukça Popülerleşen Rocket League Ford İle Anlaşma İmzaladı
Son Zamanlarda Oldukça Popülerleşen Rocket League Ford İle Anlaşma İmzaladı

Rocket League Ford İle Başlangıç Aşamasında

20 Şubat ve 28 Şubat tarihleri arasında sınırlı bir süre içerisinde satın alınabilecek olan yeni oyun içi Ford F-150, RLE paketi oyunculara ekstradan 1500 kredi kazandıracak.

https://www.youtube.com/watch?v=empXlXrODRI
Rocket League Ford İle Anlaşma İmzaladı

Ek olarak gelecek olan araç iki set tekerlek, güçlendirme, ses motoru, çıkartma ve oynatıcı afişi de içerisinde barındıracak. Gayet hoş bir tasarıma sahip olan araç Ford’un açıklamış olduğu bilgilere göre F-150 tasarım ekibinin yapmış olduğu uğraşlar sonucu ortaya çıktı.

Bu oyun içerisine gelecek olan paket Ford’un Rocket League’e girmesinin daha başlangıç aşaması olarak kabul ediliyor. Ek olarak Ford, Psyonix’in F-150’nin kaza yapmış araçları çekip sahayı tamir edeceği Winter Major etkinliğine de sponsor olacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu