Oyun

Rocket League Mobile Geliyor

Son zamanlarda oldukça popülerleşmiş olan ve çoğu oyun sever tarafından sevilen Rocket League mobile geliyor. Araba futboluyla dikkatleri üzerine çeken oyun espor turnuvalarıyla da oyunculara son derece eğlenebilecekleri anlar yarattı. Bu eğlenceyi devam ettirmek isteyen oyun Android ve iOS için çıkış yapacak.

Rocket League Mobile Ücretsiz Bir Şekilde Çıkış Yapacak
Rocket League Mobile Ücretsiz Bir Şekilde Çıkış Yapacak

Rocket League Mobile Ücretsiz Olacak

Geliştirici firmanın yapmış olduğu açıklamaya göre mobile çıkacak oyunun ismi farklı olacak. Rocket League Sideswipe ismiyle gelecek olan oyun ücretsiz bir şekilde oynanma imkânına sahip olacak. Oynaması ücretsiz olan oyun PC sürümüyle çeşitli farklılıklar gösterecek.

Yayınlanmış olan YouTube videosunda dikkatleri üzerine çeken ilk nokta kamera açısı oldu. Oynanışıyla da dikkatleri üzerine çeken oyun, mobil platformlarda gelişmiş dokunmatik kontrolleriyle birlikte son derece eğlenceli anlar oluşturacak.

Rocket League Mobile Gelecek

Değişiklik gösteren oyun süreleriyle ve oyuncu sayısıyla mobil platforma ayarlanmış olan oyun, maksimum 2 dakika olacak şekilde oyun süresine ve takım başı 2 oyuncuya izin veriyor. Bunun yanı sıra oyun, çok oyunculu bir şekilde oynanmaya devam ederken PC sürümünde olduğu gibi araba özelleştirme imkânı da olacak.

Oyun geçtiğimiz günlerde Avustralya ve Yeni Zelanda’da bulunan Android kullanıcıları tarafından test edilmeye başladı. Gelecek günlerde daha fazla ülkede beta testinin yapılacağı düşünülen Rocket League Sideswipe, 2021’in son çeyreğinde ana sürümüyle çıkış yapacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu