Oyun

Rocket League Season 3 Geliyor

Rocket League Season 3’ün geleceği tarih belli oldu. Son zamanlarda oldukça popüler bir şekilde oynanan Rocket League’in 3. sezonu 7 Nisan 2021 tarihinde başlıyor. 3. sezon “NASCAR” ve “Formula 1” olmak üzere 2 farklı içerik paketinden oluşacak.

Geliştirici firma sırasıyla Mayıs ayı başında ve ortasında bu 2 paketi satışa sunacak. Satışa sunmadan önce bu 2 paket ve sezonun nasıl olacağı hakkında fragman yayınlayan firma oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.

Rocket League Season 3 7 Nisan Tarihinde Geliyor
Rocket League Season 3 7 Nisan Tarihinde Geliyor

Rocket League Season 3’te Araba Paketlerine Ek Haritada Geliyor

Nisan ayında başlayacak olan sezonu resmi sosyal medya hesabından duyuran oyun, oyuncular için bir duyuru paylaştı. Yeni arabaların, eşyaların, zorlukları ve stadyumun geleceğini söyleyen Rocket League, oyuncuları 7 Nisan’da piste davet etti.

Rocket League Sezon 3 Yayınlanan Fragmanı

Rocket League takımının, NASCAR ve Formula 1’i kutlayan yeni arabalarına ek olarak Tyranno’ya da bir adet “hız canavarı” olarak adlandırdığı araba ekleyeceği belirtiliyor. Gelecek olan bu eklentinin de Sezon 3 Rocket Pass içerisinde olacağı belirtildi.

3. sezonda tüm bunların yanı sıra neredeyse bütün oyun modlarına eklenecek 1 adet stadyum yer alıyor. Oyuna gelecek olan sezonla ilgili daha detaylı bilgi almak için Rocket League’in kendi internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu