K-Pop

Rosé ve Lisa Solo Çıkışlarını Gerçekleştirecek

BLACKPINK üyeleri Rosé ve Lisa solo çıkışları için hazırlıklarını yapıyor. YG Entertainment, 30 Aralık 2020 tarihinde haber kuruluşlarına Rosé ve Lisa solo çıkışlarını yaparak kendi parçalarını piyasaya süreceğini ve şu anda bir müzik videosu çekmeye hazırlandıklarını söyledi. Şarkı isimleri ve çıkış tarihleri ​​dahil olmak üzere BLACKPINK üyelerinin solo projeleri hakkında daha fazla bilginin ileri bir tarihte verileceğini ifade etti.

Rosé ve Lisa Solo Çıkışlarını Yapacak
Rosé ve Lisa Solo Çıkışlarını Yapacak

Rosé ve Lisa Solo Parçalarının Haricinde Jennie de Solo Parça Çıkardı

BLACKPINK üyeleri arasında Jennie, “SOLO” adlı solo şarkısını ilk çıkaran kişiydi. Şarkının Kasım ayında piyasaya sürülmesinin ardından, ülkedeki gerçek zamanlı, günlük ve haftalık müzik akışı listelerinde bir numaralı noktaya ulaştı. Bu nedenle, hayranlar grubun üyelerinin benzer projelerini bekliyor. Dahası, birçok kişi BLACKPINK’in diğer solo projelerinde de bir kez daha rekor kıracağına inanıyor.

Jennie Solo Parçası

Yerel basında çıkan haberlere göre Rose, ertelenen BLACKPINK dijital konserinin hemen öncesinde Ocak ortasında solo projesinin müziğini çekmeye başlayacak. Bu arada Jisoo, Snowdrop dizisinin çekim programı nedeniyle en son kişisel parçasını yayınlayacak olan grup üyesidir. BLACKPINK, ABD Billboard Listesi ve Birleşik Krallık Resmi Listesi dahil olmak üzere “How You Like That”, “Ice Cream” ve “Lovesick Girls” gibi parçalarıyla en iyi küresel müzik listelerinde yer almaya devam ediyor. Ayrıca BLACKPINK WHISTLE isimli parçasıyla da 6 milyon izlenmeyi geçti. Grup 31 Ocak 2021 tarihinde YouTube’da çevrimiçi konserleri “THE SHOW” ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu