Güncel

Rupert Grint’den Instagram Rekoru

Günümüzde sosyal medya olmadan yaşamak bir çok kişi için imkansız haline gelmiş durumda. Ancak daha sosyal medyanın var olmadığı zamanlarda ünlü olmuş bazı insanlar, yeni yeni sosyal medya platformlarına giriş yapıyor.

Rupert Grint'den İnstagram Rekoru
Rupert Grint’den İnstagram Rekoru

Sinema tarihinde bir çok kişinin en çok sevdiği film olan ve aradan geçen uzun zamana rağmen hala en çok izlenen filmlerden bir tanesi olan Harry Potter’ın çok sevilen karakteri Ron Weasley’yi canlandıran oyuncu Rupert Grint’den İnstagram rekoru geldi. Grint 1 milyon takipçiye en hızlı ulaşan insan olma rekorunu kırdı.

Rupert Grint sosyal medyayı kullanmayı tercih etmeyen ünlülerden bir tanesiydi. Fakat geçtiğimiz günlerde hayran baskılarına dayanamayarak bir Instagram hesabı açtı. Hesap 4 saat 1 dakika içerisinde 1 milyon takipçiye ulaşarak İngiliz oyuncu Rupert Grint’i bir Instagram Rekortmeni haline getirdi. Bundan bir önceki rekor ise 4 saat 44 dakika ile Sir David Attenborough’a aitti.

Rupert Grint'den İnstagram Rekoru
Rupert Grint’den İnstagram Rekoru

Rupert Grint‘in ilk Instgram gönderisi henüz 6 aylık olan kızı Wednesday G. Grint ile çekilmiş olduğu fotoğrafı oldu. Fotoğraf anlık olarak 3 milyon beğeni almış durumda Rupert Grint’in ise anlık olarak 3.2 milyon takipçisi ve iki adet gönderisi bulunuyor.

İlk gönderisinin açıklamasında bütün hayranlarını selamlayan Grint Merhaba Instagram yalnızca 10 yıl geciktim ama artık buradayım. Grint, Gram’da! Hepinizi Wednesday G. Grint ile tanıştırmak için buradayım. Hoşça kalın.” şeklinde açıklama yaptı.

Yapılan bu açıklama ile birlikte Grint’in artık İnstagramda daha aktif olacağını söylemek mümkün gibi gözüküyor.

Bu ve buna benzer ilginç ve öğretici bilgiler için Teknotmy güncel bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu