Oyun

Rust Console Edition Çıkış Tarihi

Çoğu oyuncuyu kendisine sevdiren ve hayatta kalma temasına sahip olan Rust Console Edition sürümüyle Xbox ve Playstation severlerle buluşacak. Oyun 2021 yılının bahar mevsiminde çıkış yapacak. Bundan 8 yıl önce PC kullanıcılarının karşısına erken erişimle birlikte gelen Rust, 2018 yılında tam sürüme erişti. Tam sürüme eriştikten sonra konsol dünyasına uzun süredir girmeyi reddeden oyun şimdi farklı bir açıklamayla karşımıza geliyor.  

Rust Console Edition Sürümü Yakında Çıkabilir
Rust Console Edition Sürümü Yakında Çıkabilir

Oyunun yayıncı şirketi Double Eleven’dan yeni açıklamalar geldi. Gelen bu açıklamalar doğrultusunda oyun PS ve Xbox evrenine giriş yapacak.

Rust Console Edition Nisan Ayı’nda Gelebilir

Oyunun çıkışının üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen hala daha popülerlik sayısını arttırıyor. PC üzerinde Rust deneyimini yaşayan oyuncular konsol sürümünün bir an önce konsola gelmesini diliyor. Geliştirici ekip oyunun kapalı beta testinin ardından Nisan ayının sonlarına doğru konsola geleceğini müjdeledi.

Rust Console Edition Fragmanı Youtube Üzerinde Yayınlandı

Rust’ın konsola gelecek olan sürümü şu an için kapalı beta testinde. Oyunun kapalı beta testine katılmak isterseniz Rust Double11 sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Fakat oyunu tam sürümüyle oynamak için bir müddet daha beklemek gerekli.

Oyunun fiyatı hakkında henüz bir şey açıklanmadı. Ancak oyunun PC üzerindeki fiyatı 127 TL olarak belirlendi. Konsola gelecek olan bu sürüm için de birbirine yakın fiyatlar beklenmektedir.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu