Oyun

Rust Console Edition Ön Siparişte

Rust Console Edition için şirket sonunda oyunculara çıkış tarihi verdi. Şu an için ön siparişte olan oyun Mayıs ayı içerisinde PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için çıkış yapacak. Hayatta kalma türünde olan oyun 2018 yılında oyun dünyasına giriş yapmıştı.

Şirketin konsol için çıkartmayacağını duyan çoğu oyuncu hayal kırıklığına uğradı. Aradan geçen uzun sürenin ardından şirket oyunun PlayStation ve Xbox tarafına geleceğinin müjdesini verdi.

Rust Console Edition Ön Siparişe Açıldı
Rust Console Edition Ön Siparişe Açıldı

Rust Console Edition 21 Mayıs’ta Çıkacak

Geliştirici şirket oyunun konsol sürümüyle alakalı olarak duyuru yaptı. Vermiş olduğu bilgilere göre oyun, PS4 ve Xbox One için 21 Mayıs tarihinde çıkacak. Ek olarak oyun şu an için 3 farklı moduyla ön siparişte.

İçerisinde farklı farklı içerikler bulunduran bu paketlerin fiyatları almış olduğunuz sürüme göre değişiyor. Oyunu ön sipariş fiyatıysa her iki konsol içinde ayrı ayrı listelenmiş durumda.

PlayStation Store

  • Standart Edition 359 TL
  • Deluxe Edition 429 TL
  • Ultimate Edition 569 TL

olarak listelenirken Xbox’ın mağazasında

  • Standart Edition 141,25 TL
  • Deluxe Edition 226,25 TL
  • Ultimate Edition 407,50 TL

olarak listelenmiş durumda.

Uzun süredir beklenen oyun sonunda konsol oyuncularıyla bulaşacak. Oyunun PlayStation Store fiyatlarına bakmak için buraya tıklayınız. Oyunun Xbox fiyatlarına bakmak için buraya tıklayınız.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu