BluTv

S Sports BluTV’de Yayınlanacak

BluTV Türkiye pazarındaki payı ve gösterdiği başarılar ile yatırımcıların dikkatini çekti. Geçtiğimiz günlerde yabancı bir yatırımcı BluTV hisselerini alarak büyük bir yatırım yaptı. Uzmanlara göre bu yatırımlar artacak ve BluTV global anlamda önemli adımlar atacak.

BluTV ilk çıktığı zamandan bu yana kendini kullanıcı odaklı geliştiren bir platform oldu. Ülkemizde dijital platformların arttığını gören BluTV, kullanıcılarını kaybetmemek ve yeni müşteriler kazanmak için çok farklı bir yol izliyor. S Sports BluTV’de yayınlanacak. Böylece izleyiciler bu kanalda yayınlanan içeriklere farklı platformlara gitmeden ulaşabilecek.

S Sports BluTV'de
S Sports BluTV’de

S Sports BluTV’de Ne Tür İçerikler Sunmayı Planlıyor

NBA, Formula 1, Moto GP ve WWE gibi spor dallarına ait karşılaşmaları BluTV üzerinden izleyebiliyorsunuz. BluTV’nin kurucusu ve genel müdürü olan Aydın Doğan Yalçındağ yaşanan gelişmeleri Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

S Sports BluTv’de Olduğunu Açıklayan Tweet

S Sporst BluTV’de dünyanın en çok takip edilen maçlarını izleyicilerine sunuyor. Dünyanın en büyük 5 ligi içerisinde yer alan Premier Lig ve Bundesliga maçlarını BluTV üzerinden izleyebiliyorsunuz. Ayrıca S Sports ve S Sports 2 kanallarını BluTV’de ek bir ücret ödemeden izleyebiliyorsunuz. Premier Lig ve Bundesliga maçları dışında diğer spor dallarına ait karşılaşmalarda BluTV tarafından kullanıcılara sunuluyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu