Android

Samsung Galaxy A32 5G Tasarımı

Samsung, geçtiğimiz aylarda Galaxy A serisine yeni bir model getirmişti. Bu telefon, şirketin fiyat performans odaklı 5G akıllı telefonu A42 5G’ydi. Gücünü Snapdragon 750G işlemciden alan Samsung Galaxy A42 5G, aralık ayında Avrupa ülkelerinin genelinde satışa sunulmuştu.

Fakat görüldüğü üzere Galaxy A 42 5G, şirketin tek 5G akıllı telefonu olmayacak. GalaxyClub’ın yaptığı açıklamalara göre Samsung, şu anda yeni bir A serisi telefon modeli üzerinde çalışmalar yapıyor ve bu model, şirketin bu zamana kadar piyasaya çıkarmış olduğu en uygun fiyatlı 5G akıllı telefonu olabilir.

Samsung Galaxy A32 5G En Ucuz 5G Akıllı Telefon

Sızdırılan bilgilere göre Samsung, yeni 5G destekli telefonunu Samsung Galaxy A32 5G ismiyle halka duyurmayı düşünüyor. Model numarası SM-A326 olan telefon, şirketin 2021 A serisi telefon serisinde rol alacak.

Telefon özelliklerinden bahsedecek olursak, 48 MP ana kamera ve 2 MP derinlik algısı sensörünün de bulunduğu üç kamera düzeniyle gelecek. Bu model, söylentilere göre tıpkı Galaxy A42 5G’de olduğu gibi 5.000 mAh’lik bir batarya kapasitesi ile gelecek

Samsung’un uygun fiyatlı olarak düşünülen yeni telefonu hakkındaki donanım kısmı sadece bununla sınırlı kalıyor. Telefonun sahip olacağı işlemci, hafızası ve RAM bilgisi ve ekran özellikleri gibi diğer sistem gereksinimleri şu an için bilinmiyor. Fakat telefonun sahip olacağı tasarıma hakkında birkaç ipucu bulunuyor.

Samsung Galaxy A32 5G
Samsung Galaxy A32 5G

Sudhanshu, yeni telefona dair bazı bilgiler ve görselleri sızdırdı. Yapmış olduğu bu paylaşıma göre telefon, 3,5 mm’lik jak girişine sahip olacak. Bunun dışında telefonun kamera kurulumu dikey bir şekilde gözükecek.

Telefonun fiziksel olarak koyulmuş olan parmak okuyucusu ve ses kontrol tuşları telefonun sağ kısmında yer alacak şekilde konumlanmış. Paylaşılan görsellerde ise telefon için özel olarak üretileceği iddia edilen koruma kılıfları da bulunuyordu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu