Android

Samsung Galaxy M12 Özellikler ile Dikkat Çekiyor

Dünya teknoloji devlerinden biri olan Samsung’un ilerleyen süreçte çıkartacağı Samsung Galaxy M12, tasarım detayları ve özellikleri ile birlikte Taylandlı bir internet sitesinde görüntülendi. Böylelikle telefonun bazı teknik özellikleri ortaya çıkmış oldu. Ortaya çıkan bu özellikler ile birlikte en çok batarya kapasitesi dikkatleri üzerine çekti.

Samsung Galaxy M12 7.000 mAh Batarya ile Gelecek

Tayland NBTC isimli internet sitesinde görüntülenen Galaxy M12 için daha önce 7.000 mAh bataryaya ev sahipliği yapacağı yönünde söylentiler vardı. Bu söylentiler, cihazın özelliklerinin onaylanması ile birlikte doğrulanmış oldu.

Samsung Galaxy M12 Özellikleri Belli Oldu
Samsung Galaxy M12 Özellikleri Belli Oldu

Galaxy M12’nin özellikleri arasında dikkatleri üzerine çeken diğer bir nokta ise donanım kısmı oldu. Telefon, Samsung’un kendi işlemcisi olan Exynos 850 işlemcisinden ham gücünü alacağı ve 3 GB RAM bellek kapasitesine sahip olacağı belli oldu. Galaxy M12’de kullanılan bu işlemci de cihazın fiyat performans ürünü olacağını gösteriyor.

Öte yandan internete Galaxy M12 tasarımı hakkında bazı bilgiler daha önceden de sızdırılmıştı. Sızdırılan bu render’a göre; M12, damla çentik kullanan bir ekranla gelecek. Bir diğer özellik ise telefonda parmak izi okuyucusu güç açma tuşunun orada yani yan tarafta konumlanacak. Telefonun fiyatı ve çıkış tarihi hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu