Android

Samsung Galaxy M31S Satışa Çıkarıldı

Samsung’un geçtiğimiz aylarda duyurusunu yaptığı, giriş seviyesindeki akıllı telefonu Galaxy M31S modeli Türkiye’de nihayet satışa çıktı. Samsung’un standart tasarım anlayışını sürdüren Galaxy M31S modeli ön kamerasını bir ekran deliği içerisinde taşıyor. Parmak izi okuyucusu telefonun yan tarafında bulunan Galaxy M31S modeli ülkemizdeki 3.499 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Ayrıca Samsung boş durmadı ve güzel bir kampanya ile karşımıza çıktı. Galaxy M31S modelini 6 – 16 Ekim tarihleri arasında bu linkte tıklayarak Samsung Shop üzerinden satın alan ilk 150 kişi 200 TL değerinde hediye çeki kazanabilecek.

Galaxy M31s
Galaxy M31s

Samsung Galaxy M31s Özellikleri Nelerdir?

Samsung’un yeni çıkacak orta segment akıllı telefonu Galaxy M31s modelinin arkasında fiziksel bir parmak izi okuyucusu bulunmuyor. Bu da Samsung’un Galaxy M31s modelinde ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusu olacağını gösteriyor.

Sekiz çekirdekli Samsung Exynos 9611 işlemcisini alacak olan Galaxy M31s modeli ayrıca 6 GB RAM ile geliyor. Arkasında 64 megapiksel kameraya sahip olacak olan Galaxy M31s modeli 15W hızlı şarj desteğine sahip 6.000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu