Güncel

Şok Eden İddia: Note Serisi Yolun Sonuna Mı Geldi?

Çıkan iddialar Samsung Galaxy S21’in Galaxy Note serisinin sonunu getireceğini ifade etmişti. Her ne kadar bu iddialar gerçeği yansıtmasa da Galaxy Note serisi için tehlike çanları çalmaya devam ediyor.

Bildiğimiz gibi Samsung bu sene Note 20, Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy S20 FE’yi çıkarttı. Şu an da ise 2021’in başında çıkacak olan Galaxy S21 için çalışmalarını sürdürüyor. Fakat yeni çıkan iddialar yalnızca Galaxy S21, Galaxy S21 Plus veya Galaxy S21’in çıkacağı yönünde.  Her ne kadar bu iddialar gerçeği yansıtmasa da. Bu iddiaların varlığı Galaxy Note serisi kullanıcılarını oldukça üzecek gibi gözüküyor.

Note 20
Note 20

Galaxy Note Bir Yıl Daha Devam Edebilir

Bir yandan çıkan iddialar Samsung’un S-Pen’i Galaxy S21’e getirerek Galaxy Note serisinin sonunu getireceği yönünde fakat güvenilir kaynaklardan yapılan açıklamaya göre bu iddialar 2021 yılı için geçerli değil. Bu da 2021 yılında Samsung Galaxy serisinden bir telefon göreceğiz demek oluyor. İsmininim ise büyük bir ihtimalle Samsung Galaxy Note 2021 olacağını söyleyebiliriz. Fakat hiçbir iddianın gerçeği yansıtmadığını düşünürsek. Yeni cihazın çıkıp çıkmayacağını görmek için 2021 yılını beklemek zorundayız.

Note Serisinin Vedası 2021’de Mi Olacak

Güvenilir kaynaklar Samsung Galaxy Note serisinin sonunun geleceğini ifade etti. Fakat bunun ne zaman olacağı ile ilgili bir bilgi vermedi. Denilenlere göre Samsung artık üst segmentte rakipleri ile mücadele etmek için katlanabilir cihazlar olan Galaxy z serisini kullanacak. Samsung Galaxy Note serisi için kullandığı maddi desteği ise Galaxy Z serisine harcayacak. Note serisinde kullanılan S-Pen’i ise Galaxy S 21 serisine entegre edecek. Yani S-Pen kullanmak isteyenler artık Galaxy S21 serisini kullanmak zorunda. Bunların hepsinin bir iddiadan ibaret olduğunu tekrar belirtelim, kesin bilgiler önümüzde ki günlerde gelecektir. O zamana kadar merakla beklemeye devam edeceğiz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu