Güncel

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğinde Çok Güçlü Bir Şey Duyuracak

Samsung, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir tanıtım videosu aracılığıyla 28 Nisan 2021 tarihi için yeni bir Galaxy Unpacked etkinliğini duyurdu. Videonun teması pakette çok güçlü bir şey olduğu ile ilgiliydi. Tanıtım videosunda pek fazla açıklama yapılmadan Galaxy Unpacked etkinliğinin 28 Nisan 2021 tarihinde Türkiye saatine göre 17.00’da gerçekleşeceği açıklandı.

samsung galaxy unpacked
Galaxy Unpacked Etkinliği Samsung’un Web Sitesinde Canlı Olarak Gerçekleşecek

Galaxy Unpacked Etkinliğinde Duyurulacak Ürüne Dair Çeşitli Tahminler Var

Tanıtım videosu yayınlanan etkinlik canlı olarak Samsung’un web sitesinde yayınlanacak. Etkinliğin zamanlaması düşünüldüğünde, bunun neyin tanıtımı olabileceğini tahmin etmek biraz zor görünüyor. Belki çok güçlü bir dizüstü bilgisayar olabilir diye düşündük fakat tanıtım videosundaki kutunun boyutu ve onu sonuna doğru tutan kişi kutudaki şeyin büyük ihtimalle bir akıllı telefon ya da bir tablet olduğunu da düşündürüyor.

Eğer bu bir telefonsa, kesinlikle Samsung’un kalan 2021 serisinde sahip olduğu amiral gemisi seviyesindeki tek akıllı telefonlar olan Galaxy Z Fold 3 veya Flip 2 olması gerekiyor. Videodaki yanıltıcı görünüme rağmen, bu etkinliğin yeni dizüstü bilgisayarlarla da dalga geçmesi mümkün gibi görünüyor.

Daha önce Twitter’da @Evleaks’ten bir sızıntı, Nisan ayında bir “PC Unpacked”  için tweet sabitledi. Geçen ay ise Blass, Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360’ın görüntülerini sızdırdı. Samsung’tan bir etkinlik olması kesinlikle heyecan verici çünkü belki de şirketin bir sonraki Galaxy Watch’u bile söz konusu olabilir. Bu noktada şu an hepsi birer spekülasyon olsa da Apple da yeni etkinliğini henüz duyurmuşken neler olacağı konusunda meraklanmamak elde değil.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu