Android

Samsung Note 20 5G ve Z Flip 5G İçin Farklı Renkler Geliyor

Samsung Şirketi, Galaxy Note 20 5G ve Z Flip 5G’nin şu andan itibaren Amerika’da bir çift yeni renkte satışa sunulacağını açıkladı. Note 20 5G bundan sonra kırmızı renkte, Z Flip 5G ise beyaz renkte satışa çıkacak. Samsung, her iki rengin de üretimini “sınırlı sayılarda” yapacak. Ayrıca bunlar ile orijinal modeller arasında özellik ve fiyat bakımından hiçbir fark olmayacak.

Note 20 5G ve Z Flip 5G
Note 20 5G ve Z Flip 5G

Samsung Note 20 5G ve Z Flip 5G’nin Hangi Renkleri Çıkacak?

Takip edenler için, bunlar sırasıyla Note 20 5G ve Z Flip 5G için dördüncü ve üçüncü renkler olacak. Note 20 5G şu anda bakır, yeşil ve gri renklerde, Z Flip 5G ise sadece bakır ve gri renkler ile akıllı telefon kullanıcıları ile buluşuyor. Kullanıcılar yeni renkleri almasalar da, Note 20’nin Ultra sürümü beyaz ve siyah renkleri hali hazırda sunuluyor. Z Flip’in 4G sürümü ise siyah, mor ve altın renkleriyle alıcılarını bekliyor.

Birkaç saygın sızıntı, önümüzdeki sene yeni bir Note serisinin piyasaya sürülmeyebileceğini açıkladı. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda Güney Koreli AjuNews‘ten bir rapor, Samsung’un seriyi durdurmayı planladığını iddia etti. Yine de Note’un S Pen hayranlarının endişelenmemesini öneriyoruz. Çünkü raporlar, Samsung’un ekran kalemi için Galaxy S20 Ultra’nın halefine destek eklemeyi planladığını gösteriyor.

Şirket, Note 20 5G ve Z Flip 5G’nin yeni renklerinin bugünlerde Samsung’un online mağazasından sipariş edilebileceğini söyledi.

Daha çok android ve telefon haberleri için Teknotomy Android sayfasına göz atabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu