Güncel

Scherlock Holmes 5. sezon Gelecek Mi?

Scherlock Holmes 5. sezon çekimleri başlayacak mı? Netflix platformu ilk kurulduğunda Scherlock Holmes’a ait bütün içerikleri platformunda sunmaya karar vermişti. Netflix’te yayınlanmadan önce geniş bir kitlesi bulunan içeriklerin yayınlandıktan sonra sevenlerinin daha çok arttığı gözleniyor. Yeni izleyiciler sosyal medyada dizinin yeni sezonun gelmesi için kampanyalar başlatmıştı. Yapılan kampanyalar gündem oluşturuyor ve yapımcıları baskı altına alıyor.

Scherlock Holmes 5. Sezon Gelecek Mi?
Scherlock Holmes 5. Sezon Gelecek Mi?

Scherlock Holmes‘un başarılı filmlerinden sonra BBC kanalında dizisi de çıktı. Dizisi çok beğenildi ve dizi yeni sezon çekimlerine başladı. Dizi diğer projelerden biraz farklı ilerliyor. Çünkü dizinin bir sezonu 2 yılda bir çekiliyor. Bunun sebebi filmde oynayan ana karakterleri canlandıran oyuncuların yoğunluğu olduğu biliniyor. Dizi de Scherlock Holmes’ı Benedict Cumberbatch, Dr. Watson’u Martin Freeman canlandırıyor. Diziden sonra işleri daha iyi giden oyuncular Scherlock Holmes’in yeni sezonu için vakit ayıracak zamanları yok gibi gözüküyor.

Scherlock Holmes 5. Sezonu Neden Çekilmiyor?

Martin Freeman dışında herkesin dizinin yeni sezonunu çekilmesini çok istiyor. Freeman 2018 yılında hayranları şok eden bir açıklama yapmıştı; Scherlock Holmes dizi seti artık eğlenceli diyemem, insanlar çok büyük bir beklentiye girdi bunu karşılayamazsak insanları hayal kırıklığına uğratmış oluyoruz. Tepkilerden sonra ifadelerini değiştiren oyuncu, film çekilmek istenirse ilk kendisinin orda olacağı şeklinde bir açıklama yaparak bir nevi özür diledi.

Scherlock Holmes 5. Sezonu Neden Çekilmiyor?
Scherlock Holmes 5. Sezonu Neden Çekilmiyor?

Senaristinden oyuncusuna yapımcısından set çalışana kadar herkesin tekrardan çekilmesini istediği dizinin yeni sezonu yakın bir tarihte çekilmesi planlanıyor iddiaları sosyal medya da konuşuluyor. Yapımcılığını Netflix’in üstleneceği, kullanıcılar tarafından beğenilirse altıncı sezonun da çekilebileceği diğer iddialar arasında yer alıyor. Netfix zaten Enola Holmes filminin yapımcılığını üstelenmişti. Netflix’in kullanıcılarına bu yapımı sunarak üye sayısında büyük bir artış bekliyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu