Oyun

Sea of Thieves 2. Sezon Çıkış Tarihi

Denizlerin üstünde kendinizi bir kaptan gibi hissettiğiniz Rare tarafından geliştirilen Sea of Thieves 2. Sezon çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bilgilere göre oyuncu 2. sezonu 15 nisan 2021 tarihinde oyunculara açılacak.

Oyunun 2. sezonu oyuncuların önüne çıkmadan YouTube üzerinde bir video yayınlandı. 38 saniye süren videoda tasarımı şekillenebilen gemilerin yanı sıra farklı iklim türlerini de görüyoruz. Ek olarak varil gibi eşyaların içine girilip saklanılabilmesi de dikkat çeken başka bir unsur olarak göze çarpıyor.

Sea of Thieves 2. Sezon 15 Nisan 2021 Tarihinde Geliyor
Sea of Thieves 2. Sezon 15 Nisan 2021 Tarihinde Geliyor

Sea of Thieves 2. Sezon 15 Nisan’da Geliyor

Tüm bunların yanı sıra geliştirici stüdyo güncelleme konusunda da farklılıklara gidiyor. 2021 yılının başında sezonluk güncelleme yapısına geçen oyun eskiden sunmuş olduğu aylık güncellemesini 3 ay olacak şekilde değiştirdi. 2. sezon güncellemesinde şu ana kadar farklı olarak bir şey gözükmese de ilerleme sisteminde yapılmış olan değişikler oyuncuların gözünden kaçmadı. Diğer bir noktaysa oyuncuların saklanma mekaniklerine ne kadar alışacağı oldu.

Sea of Thieves 2. Sezon 15 Nisan’da Geliyor

Loot Pass’ı oyuna eklemiş olan stüdyo izleyicilerinin %97’si tarafından onaylanmış olan macera moduna odaklanmaya çalışıyor. Bunun için de arena moduyla ilgili gelecek olan çoğu yeniliği yayınlamaktan vazgeçti.

2017’de duyurulan oyun 2018 yılında oyun dünyasına giriş yaptı. Xbox One, Windows ve Microsoft platformlarına çıkış yaparak oyuncular tarafından da oldukça beğenildi. Farklı grafikleriyle ve değişik içeriğiyle oyuncular için oldukça eğlenceli bir deniz dünyası başlamış oldu.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu