K-Pop

SEVENTEEN Jun Solo Parçasıyla iTunes’ta!

SEVENTEEN Jun solo parçası “Silent Boarding Gate” ile küresel anlamda bir başarı yakalayarak popülaritesini kanıtladı. 14 Şubat Pazar günü piyasaya sürülen single, çeşitli müzik listelerinde hızlı bir şekilde başarı elde etti. Parça, Mısır, Umman, Suudi Arabistan, Peru, Panama dahil olmak üzere beş bölgede iTunes listelerinde ilk 5’e girdi.

SEVENTEEN Jun Solo Parçasıyla Kendi Rekorunu Kırdı

Vietnam, Portekiz, Filipinler, Malezya ve Brezilya dahil olmak üzere dünyanın 14 farklı ülkesindeyse ilk 10’a giren single, olağanüstü bir başarı elde etti. Ayrıca “Silent Boarding Gate” Çin’in en büyük müzik sitesi QQ Music’te 1 numaraya hızlı bir şekilde ulaştı. Ek olarak, parça, Melon World Music Daily Chart’ta da 1 numara da yer aldı. Böylece SEVENTEEN Jun solo parçasıyla kendisi için yeni bir rekor kırdı.

Silent Boarding Gate

SEVENTEEN Jun’un yeni solosu “Silent Boarding Gate”in hikayesi “Zaman ve mekanda yaşayan bizler, bizi geçmişe, geleceğe ve hayallerimize götürebilecek yeni bir başlangıcın yolunu bulmaya çalışıyoruz.” şeklindedir. Ayrıca SEVENTEEN grup olarak da 21 Nisan’da piyasaya sürülecek olan Japonca single “Not Alone” için hazırlanıyor.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu