K-Pop

SEVENTEEN Kelly Clarkson Show’da Performans Sergiledi

K-pop dünyasının sevilen isme SEVENTEEN Kelly Clarkson Show’da mükemmel bir performans sergiledi. Sevilen grup, programın 13 Ocak Çarşamba günündeki bölümünde yer alarak gösteriyi süsledi. Grubun artan küresel popülaritesini gösteren sunucu-şarkıcı Kelly Clarkson, onları sıcak bir giriş ile “Bir sonraki konuğum altı milyondan fazla albüm sattı ve şarkıları tüm dünyada iki milyardan fazla kez dinlendi. Şimdi burada onların ABD’deki ilk çıkışı olan Left & Right isimli şarkısının performansını izleyeceğiz.” diyerek karşıladı.

SEVENTEEN Kelly Clarkson Show'da
SEVENTEEN Kelly Clarkson Show’da

SEVENTEEN Kelly Clarkson Show’da Yeni Bir Konsept Sergiledi

SEVENTEEN izleyicileri memnun etmek için yepyeni bir konsept sergiledi. S.Coups, Jeonghan, Joshua, Jun. Hoshi, Wonwoo, Woozi, The8, DK, Mingyu, Seungkwan. Vernon ve Dino, hit şarkıları “Left & Right” ı seslendirirken büyüleyici ofis çalışanlarına dönüştüler.

Kelly Clarkson Show, ABD’deki en iyi günlük konuşma programından biridir. Muazzam popülaritesini kanıtlayan program, Emmy Ödülleri’nde üç kez kazandı. Bunun yanı sıra Amanda Seyfried ve Sarah Hyland konuklar arasında yer aldı.

Ek olarak, erkek grubu da yaklaşan çevrimiçi konser partileri için yoğun bir şekilde hazırlanıyor. IN-COMPLETE başlıklı sanal müzik buluşması 23 Ocak 18:00 KST’de gerçekleşecek.

https://www.youtube.com/watch?v=R5UK4g8JkxI
SEVENTEEN Kelly Clarkson Show Performansı

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu